گروه: اقتصادی
شماره روزنامه:3448
تاریخ :1399/05/08 ساعت 10:29:18
تعداد بازدید: 56
عامری خبر داد: خدمات‌رسانی ویژه کشتارگاه دام بندرعباس در روز عید قربان
email pdf word plus minus reset color
رئیس سازمان ساماندهی مشاغل و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری بندرعباس از خدمات‌رسانی ویژه کشتارگاه شهرداری در روزهای منتهی به ایام عید قربان خبر داد‌.

عکس اصلی خبر

علی عامری در این ارتباط اظهار کرد: این سازمان با همکاری ناظرین شرعی و بهداشتی اداره کل دامپزشکی، نماینده ولی فقیه در دامپزشکی، نیروی انتظامی و اورژانس در راستای ارتقاء سلامت جامعه و کنترل عرضه دام سالم ویژه عید سعید قربان به شهروندان عزیز خدمات ارائه می دهند .

وی با اشاره به اینکه رعایت پروتکل‌های بهداشتی برای حضور یافتن در کشتارگاه ضروری است، تصریح کرد: شهروندان کیسه پلاستیکی جهت حمل گوشت قربانی با خود داشته باشند، از مراجعه کنندگان به کشتارگاه دام در روز عید خواهشمندیم حتما با ماسک و رعایت کامل پروتکل بهداشتی ، رعایت فاصله اجتماعی ، از آوردن کودک خردسال و از ازدحام جمعیت خودداری کنند و با توجه به گرمای هوا در ساعات اولیه صبح مراجعه و همکاری لازم با همکاران ما و ناظرین بهداشت داشته باشند .

عامری سیاهویی اظهار کرد:  در مدتی که شهروندان برای تهیه نیاز خود مراجعه می کنند، همکاران سازمان و دامپزشکی شهرستان در محل عرضه دام برای معاینه دام‌ها و ارائه خدمات به شهروندان حضور دارند

 وی بیان کرد: شهروندان می‌توانند با مراجعه به کشتارگاه دام شهرداری و جایگاه‌هایی که برای عرضه دام زنده در این محل دایر هستند، نسبت به تهیه آن اقدام کنند .

وی عنوان کرد: در روز عید سعید قربان ۳۰ سلاخ آماده ذبح گوسفندان قربانی هستند که این افراد از اداره‌کل دامپزشکی استان تاییدیه دارند .

لازم بذکر است ؛ کشتارگاه شهرداری بندرعباس در کیلومتر ۱۰ محور بندرعباس سیرجان قرار دارد .


up email pdf word plus minus reset color
گروه: اقتصادی
شماره روزنامه: 3448
تاریخ :1399/05/08 ساعت 10:29:18
تعداد بازدید: 56
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی