گروه: فرهنگ و ادب
شماره روزنامه:3138
تاریخ :1397/11/18 ساعت 09:09:51
تعداد بازدید: 3044
رکورد استقبال از جشنواره فيلم فجر در بندرعباس زده شد
email pdf word plus minus reset color
جشنواره فيلم فجر در روز پنجم با اکران فيلم هاي «جمشيديه، بيست و سه نفر، غلامرضا تختي و ماجراي نيمروز 2 (رد خون)» در سينما ستاره جنوب و سينما ستاره شهر بندرعباس به کار خود پايان داد.

عکس اصلی خبر

به گزارش ايسنا، اين جشنواره که همزمان با تهران و ساير شهرستانها از تاريخ 12 بهمن تا 22 بهمن در حال برگزاري است، در روز چهارم(16 بهمن ماه) در سينما ستاره جنوب فيلمهاي «جمشيديه» به کارگرداني يلدا جبلي و «بيست و سه نفر» به کارگرداني مهدي جعفري  به ترتيب ساعت 19 و 21:30 به نمايش در آمدند.

همچنين در سينما ستاره شهر از ساعت 19 فيلم «غلامرضا تختي» به کارگرداني بهرام توکلي به نمايش در آمد و در ادامه ساعت 21:30 فيلم «ماجراي نيمروز 2 رد خون» به کارگرداني محمد حسين مهدويان به نمايش در آمد.

به گفته مسئول امور سينمايي اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامي در روز پنجم 513 نفر در دو سينما ستاره شهر و جنوب بندرعباس از چهار فيلم اکران شده ديدن کردند که با جهش قابل توجهي نسبت به روز قبل رو به رو بود که به استقبال مخاطبين از دو فيلم تختي و رد خون باز ميگردد.

علاوه بر بندرعباس در جزيره قشم سينماي سيتي سنتر در 4 سانس فيلم هاي «ديدن اين فيلم جرم است، آشفتگي، تيغ و ترمه و معکوس» در سينماي سيتي سنتر قشم به نمايش در آمدند.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: فرهنگ و ادب
شماره روزنامه: 3138
تاریخ :1397/11/18 ساعت 09:09:51
تعداد بازدید: 3044
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی