گروه: سیاسی
شماره روزنامه:2914
تاریخ :1396/10/16 ساعت 07:55:05
تعداد بازدید: 65
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان: بخش اعظم رفتار بازار عقلایی و قابل پیش بینی است
email pdf word plus minus reset color
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان با بیان اینکه هرمزگان استانی تجارت محور محسوب می شود، گفت: بر این اساس بازار در هرمزگان از نقش تعیین کننده ای برخوردار است و باید نگاه علمی و کارشناسی به بازار داشته باشیم.

عکس اصلی خبر

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، بهروز اکرمی در نشست ستاد تنظیم بازار استان هرمزگان با تاکید بر اینکه جلسات تنظیم بازار باید به طور منظم و ماهانه یک بار برگزار شود، عنوان کرد: بازار همانند یک موجود زنده است که اثر می گذارد و اثر می پذیرد و نحوه مواجهه ما با بازار بسیار مهم است.

وی با بیان اینکه بازار نبض اقتصاد است، افزود: بخش اعظم رفتار بازار عقلایی و قابل پیش بینی است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان افزود: بازار از حساسیت ویژه ای برخوردار است و عکس المعل های بازار نیز تعیین کننده است.

اکرمی با بیان اینکه هرمزگان استانی تجارت محور محسوب می شود، تصریح کرد: بر این اساس بازار در هرمزگان از نقش تعیین کننده ای برخوردار است و باید نگاه علمی و کارشناسی به بازار داشته باشیم.

وی بر لزوم برنامه ریزی جهت تامین اقلام و کالاهای اساسی مورد نیاز تعطیلات عید نوروز در هرمزگان تاکید کرد و بیان داشت: امکانات سردخانه های استان هرمزگان برای نگه داری اقلام عید نوروز باید بررسی شود و اگر سردخانه ها از توان کافی برخوردار نیستند، باید آنها را تقویت کنیم و تا جایی که امکان دارد از ظرفیت سردخانه های استان جهت نگه داری کالا استفاده شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان خاطرنشان کرد: توزیع برنج، تخم مرغ، گوشت مرغ و گوشت قرمز نیز از روزهای آینده در استان جهت تنظیم بازار صورت می گیرد.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: سیاسی
شماره روزنامه: 2914
تاریخ :1396/10/16 ساعت 07:55:05
تعداد بازدید: 65
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی