گروه: فرهنگ و ادب
شماره روزنامه:2968
تاریخ :1397/02/08 ساعت 11:02:42
تعداد بازدید: 57
همراه با جشنواره جهانی فیلم فجر ژان پیرلئو:سعی کردم نماد صلح و آزادی در سینما باشم
email pdf word plus minus reset color
هنروتجربه: ششمین روز از جشنواره جهانی فیلم فجر با برگزاری کارگاه «پنل تبادل تجربه بازیگری» با حضور ژان پییر لئو بازیگر شناخته شده فرانسوی ادامه پیدا کرد.

عکس اصلی خبر

در این روز نسخه بازسازی شده فیلم «امیرکبیر» علی حاتمی به نمایش درآمد و با استقبال مواجه شد. همچنین مدیر رسانه سی وششمین جشنواره جهانی فیلم فجر از برگزاری مراسم معرفی فیلم برتر جشنواره جهانی فیلم فجر از نگاه منتقدان خبر داد.سعید عقیقی، شادمهر راستین، کامیار محسنین، سعید قطبی زاده، مجید اسلامی، آنتونیا شرکا، هما توسلی، امیر پوریا، محسن آزرم و مهرزاد دانش حلقه منتقدانی هستند که قرار است طی مراسمی جایزه منتقدان را به بهترین فیلم سی وششمین جشنواره جهانی فیلم فجر اهدا کنند. کیوان کثیریان مدیر رسانه سی وششمین جشنواره جهانی فیلم فجر در این مورد بیان کرد: «امکانی فراهم شد تا این ۱۰ منتقد فیلمهای بخش مسابقه سی وششمین جشنواره جهانی فیلم فجر را قبل از برپایی جشنواره ببینند و نقدهایشان را در بولتن جشنواره به چاپ برسانند و امتیازهای خود را اعلام کنند»

۶۰ سال تجربه بازیگری

پنل تبادل تجربه بازیگری  با حضور ژان پییر لئو بازیگر شناخته شده فرانسوی در ششمین روز از جشنواره جهانی فیلم فجر در سالن شماره شش چارسو برگزار شد. در این کارگاه که با حضور علی دهکردی، فاطمه معتمد آریا و رضا کیانیان برگزار شد، این بازیگر نامدار فرانسوی به اندازهای از حضور در این جمع که بسیاری از آنها جوانان دهه ۷۰ و دانشجویان بودند، هیجان زده شده بود که به راحتی نمیتوانست صحبت کند:«از اینکه این همه به من لطف دارید، متشکرم و ممنونم که این استقبال بزرگ را از من انجام دادید»


up email pdf word plus minus reset color
گروه: فرهنگ و ادب
شماره روزنامه: 2968
تاریخ :1397/02/08 ساعت 11:02:42
تعداد بازدید: 57
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی