گروه: ورزشی
شماره روزنامه:3057
تاریخ :1397/07/11 ساعت 09:36:36
تعداد بازدید: 73
هرمزگاني ها با مدير کل ورزش و جوانان مشکلي ندارند چون مديران هرمزگاني نيز در استان هاي ديگر مشغول انجام وظيفه هستند وزير ارتباطات هم همسن و سال جوانان تحصيلکرده هرمزگاني مي باشد
email pdf word plus minus reset color
خوانندگان عزيز مستحضر هستند ، اگر به جوانان ايران اسلامي بها داده شود به خوبي مي توانند کارهاي محال را ممکن سازند. نگارنده بارها از مسوولين شنيده ام که اگر جوانان ما به خود باوري برسند ، کار هاي محوله را به نحو احسن انجام مي دهند. ضمن اين که اين روزها مسوولين بر اين عقيده اند که بايد به جوانان اعتماد کرد، اين اعتماد مي تواند بسيار کار ساز باشد. پس در اين راستا مسوولين و نمايندگان مردم در مجلس شوراي اسلامي براي پذيرش جوانان تحصيلکرده هرمزگاني در پست مدير کلي ورزش و جوانان مي بايست بيشتر تلاش مي کردند.

عکس اصلی خبر

شهنازخوش - نداي هرمزگان

نگارنده مخالف محمود رضا امياري مدير کل ورزش و جوانان استان هرمزگان نيستم چرا که او نيز يک ايراني مي باشد و در استان هاي ديگر  هم، مديران هرمزگاني را به کار گرفته اند و  مدعاي آن مدير کل فرهنگ و ارشاد است که هم اکنون در استان همدان مشغول فعاليت است  . بحث اصلي ما اين است که چرا  از وجود جوانان تحصيلکرده که داراي تجارب مديريتي هم هستند، استفاده نشد و دليلش هم جوان بودن آنان عنوان شده است . در صورتي که وزير ارتباطات کشور جواني کم سن و سال تر از دکتر محمد مهدي جهانبخش مي باشد و کار هاي اين وزير نيز به قدري موفقيت آميز بوده که از سوي دکتر روحاني مورد تشويق قرار گرفته است ، آيا اين مورد مصداق بها دادن به جوانان نيست؟

مردم هرمزگان به خوبي مي دانند که احمد مرادي نماينده مردم هرمزگان در مجلس شوراي اسلامي ، نماينده اي شجاع  و  مطالبه گر  است و هميشه در سخنراني هايش چه از تريبون مجلس چه تريبون هاي ديگر از حق مردم هرمزگان در زمينه هاي مختلف دفاع کرده و تا آن جا که توانسته به اين مهم دست يافته است ،اما براي من و امثال من اين سوال در ذهن تداعي مي شود، چرا وي عنوان کرده جهانبخش جوان است و هنوز مديرکلي براي او زود است. در صورتي که در اين چند سالي که دکتر جهانبخش به عنوان يکي از مديران کاردان ، مدبر و برنامه ريز در ورزش استان انجام وظيفه مي کند، بسيار خوب و دقيق عمل کرده ، چه در رشته هاي مختلف ورزشي و چه در ليگ فوتبال که مديريت در آن بسيار مشکل است و حرف و حديث هاي بسياري را به دنبال دارد. جناب آقاي مرادي مواردي که عنوان شد به اين خاطر بود که خوشبختانه در ورزش استان هرمزگان جواناني وجود دارند که سطح تحصيل شان دکترا  مي باشد و اين مهم براي استانمان امتياز بزرگي محسوب مي شود و بر عهده مسوولان استان هرمزگان است که به آنان بها داده شود و از وجود اين جوانان با اراده که با فکر و برنامه ريزي بسيار خوب ،کار هاي مديريتي شان را اجرا مي کنند، بهره ببرند.  نماينده عزيز، ما هرمزگاني  ها به داشتن نماينده شجاع و تحصيلکرده اي مانند شما به خود مي باليم. به هر حال جوانان استان که با تلاش بسيار به اميد فرداي بهتر جهت پيشرفت هرمزگان مدارج تحصيلي شان را طي کرده اند نياز به پشتيباني و حمايت دکتر همتي استاندار و شما نمايندگان شجاع و مطالبه گر که فقط  قصد تان کمک به شهروندان غيور  و مهربان هرمزگاني است  دارند تا بتوانند تمامي داشته هاي شان را به کار گيرند.
به اميد آينده اي روشن براي ورزش و موفقيت تمامي دست اندرکاران up email pdf word plus minus reset color
گروه: ورزشی
شماره روزنامه: 3057
تاریخ :1397/07/11 ساعت 09:36:36
تعداد بازدید: 73
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی