گروه: اجتماعی
شماره روزنامه:3414
تاریخ :1399/03/19 ساعت 13:18:40
تعداد بازدید: 252
مديرکل آموزش و پرورش هرمزگان: تأمين سرويس ايمن مدارس برعهده مقام عالي شهرها و روستاها است
email pdf word plus minus reset color
مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان گفت: تعیین تکلیف درخصوص تأمین خودروهای ایاب و ذهاب دانش آموزن در حوزه شهری توسط شهرداری و در حوزه روستائی از طریق فرمانداری و بخشداریها است که باید محور این تصمیمات، حفظ سلامتی دانش آموزان باشد.

عکس اصلی خبر

موسی دادی زاده سرخائی در جلسه پروژه مهر آموزش و پرورش استان هرمزگان گفت: براساس مصوبه شماره یک و سه کارگروه استانی حمل و نقل دانش آموزی مورخ 30 اردیبهشت ماه 99 و به استناد ماده 11 آئین نامه اجرائی حمل و نقل دانش آموزی، تأمین وسیله نقلیه ایمن برای سرویس مدارس بر عهده آموزش و پرورش نمی باشد و فرمانداری و بخشداری در ایاب و ذهاب روستائی و شهرداری در حوزه شهر عهدار این مسئولیت خطیر هستند.

وی با بیان اینکه طبق برنامه ریزی اعلام شده، مهلت ثبت نام شرکت های حمل و نقل در سامانه سپند از اول تا آخر خردادماه می باشد، افزود: از آنجایی که مسئولیت معرفی شرکت های حمل و نقل بر عهده شهرداری می باشد لذا مکاتبات با شهرداری های سراسر استان در خصوص معرفی شرکت های صلاحیت دار جهت ارائه خدمات ایاب و ذهاب دانش آموزان برای سال جاری انجام شده است.

دادی زاده به تشکیل کارگروه ماده 18 شهرستانها ومناطق اشاره کرد و ادامه داد: پیگیری تعیین نرخ پیشنهادی سرویس مدارس درکارگروه ماده 18 شهرستانها انجام گرفته است که جهت اظهار نظر و تصویب نهایی به شوراهای اسلامی شهر ارسال شده است. مدیرکل آموزش و پرورش استان هرمزگان تصریح کرد: انجام تمامی امورات مربوط به سرویس مدارس در سامانه سپند مطابق سیاست ها و بخشنامه های ابلاغی از طرف وزارت کشور است که  کوشش شده است دستگاهها و نهادهای مجری حمل ونقل تحت نظارت مقام عالی و رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستانها برای اجرای مطلوب و ایمن سرویس مدارس با تأکید برحفظ سلامت دانش آموزان، به آموزش و پرورش کمک کنند. دادی زاده اضافه کرد: گام بعدی در اجرائی شدن سرویس مدارس، ثبت نام رانندگان در سامانه سپند می باشد که از ابتدای تیرماه سال جاری آغاز و تا پایان ماه خاتمه می یابد.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: اجتماعی
شماره روزنامه: 3414
تاریخ :1399/03/19 ساعت 13:18:40
تعداد بازدید: 252
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی