گروه: ورزشی
شماره روزنامه:3437
تاریخ :1399/04/25 ساعت 10:35:24
تعداد بازدید: 289
کاظمی: استقلال تمرکزش را در جام حذفی بگذارد
email pdf word plus minus reset color
پیشکسوت استقلال گفت: استقلال لیگ را از دست داده است و باید به حضوری پر قدرت در جام حذفی فکر کند تا بتواند با غلبه بر سپاهان به مرحله نیمه‌نهایی راه پیدا کند.

عکس اصلی خبر

گروه ورزش

ایرنا ؛ «حسین کاظمی» در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا اظهار داشت: استقلال در شرایطی به مصاف تراکتور رفت که برخی از بازیکنان کلیدی خود را بنا به دلایل مختلف در اختیار نداشت و نتواسته بود به واسطه شرایطی که برایش ایجاد شده بود تمرین کند .

وی افزود: با توجه به اینکه استقلال پیش از دیدار با تراکتور تنها یک جلسه تمرین را پشت سر گذاشته بود عملکرد قابل قبولی را به  اجرا گذاشت .

پیشکسوت استقلال خاطرنشان کرد: متاسفانه در این فصل استقلال با انواع حاشیه‌ها روبرو شد تا نتواند به آنچه استحقاقش را دارد برسد .

کاظمی تصریح کرد: در روزهایی که استقلال بهترین نتایج در لیگ برتر را می‌گرفت و در صدر جدول قرار داشت برخی افراد که چشم دیدن موفقیت‌های این تیم را نداشتند حاشیه‌سازی کرده و موانع زیادی را درست کردند تا از مسیرش خارج شود .

وی در پایان گفت: استقلال لیگ را از دست داده است و باید به حضوری پر قدرت در جام حذفی فکر کند تا بتواند با غلبه بر سپاهان به مرحله نیمه‌نهایی راه پیدا کند .


up email pdf word plus minus reset color
گروه: ورزشی
شماره روزنامه: 3437
تاریخ :1399/04/25 ساعت 10:35:24
تعداد بازدید: 289
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی