گروه: حوادث
شماره روزنامه:2889
تاریخ :1396/09/11 ساعت 07:49:03
تعداد بازدید: 77
برملا شدن سناریوی ساختگی قتل 3 تن از اعضای خانواده در بندرعباس
email pdf word plus minus reset color
رئیس پلیس آگاهی استان از دستگیری فردی که به خاطر شک و بدبینی سه تن از اعضای خانواده‌اش را به قتل رساند، خبر داد.

عکس اصلی خبر

به گزارش ایسنا، سرهنگ «عبدالمجید کرمی « بیان کرد: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی 110 مبنی بر وقوع دو فقره فوت مشکوک در یکی از محله‌های بندرعباس، بلافاصله اکیپی از کارآگاهان اداره مبارزه با جرائم جنایی در معیت بازپرس ویژه قتل دادسرای عمومی و انقلاب بندرعباس و کارشناسان بررسی صحنه جرم اداره تشخیص هویت به محل وقوع حادثه اعزام شدند.

وی افزود: مأموران در بدو ورود با پیکر بی‌جان زنی 22 ساله و کودکی هفت‌ساله مواجه شدند که در معاینه ظاهری اجساد آثار خفیف کبودی و خون‌مردگی مشاهده شد.

کرمی ادامه داد: تحقیقات میدانی حاکی از آن بود که متوفیان اعضای یک خانواده چهارنفره تبعه یکی از کشورهای همسایه هستند که سرپرست خانواده به‌واسطه فعالیت خاص شغلی بیشتر ایام سال را در یکی از جزایر به سر برده و در فواصل زمانی سه‌ماهه جهت دیدار اعضای خانواده به بندرعباس مراجعه می‌کرد.

وی گفت: در بررسی اظهارات همسایگان و مجاوران متوفیان شواهدی مبنی بر درگیری و جروبحث لفظی شدید سرپرست خانواده و همسرش قبل از وقوع حادثه به دست آمد که در این راستا با هماهنگی قضائی «ج-ت « به‌عنوان مظنون دستگیر و برای تحقیقات تکمیلی به پلیس آگاهی منتقل شد.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: حوادث
شماره روزنامه: 2889
تاریخ :1396/09/11 ساعت 07:49:03
تعداد بازدید: 77
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی