گروه: اجتماعی
شماره روزنامه:3077
تاریخ :1397/08/13 ساعت 08:52:12
تعداد بازدید: 50
آموزش و پرورش پيگير حادثه مدرسه سعدي است
email pdf word plus minus reset color
مدير روابط عمومي اداره کل آموزش و پروش استان هرمزگان در گفتگو با خبرنگار نداي هرمزگان با اشاره به حادثه رخ داده در مدرسه سعدي و جراحت امير حسن مسجدي دانش آموز کلاس چهارم گفت: بخش بررسي به تخلفات، بازرسي و حراست آموزش و پرورش ناحيه يک بندرعباس به اين پرونده ورود کرده و در حال بررسي علل اين حادثه هستند .

عکس اصلی خبر

روز پيکر افزود: روابط عمومي آموزش و پرورش، پل بين مدارس، جامعه و مديران آموزش و پروش استان هستند و تاکيد مي کنيم بدون هيچ جبهه گيري موضوع را به مديريت آموزش پرورش انعکاس داده و به زودي در اين زمينه رسما جوابيه اي به رسانه ها اعلام خواهيم کرد.

وي افزود: مدرسه جاي تحصيل در محيطي آرام است و تحت هيچ عنواني مدارس اجازه تنبيه بدني را ندارند و چنانچه قصور معاون مدرسه سعدي به اثبات برسد آموزش و پرورش از اين اهمال گذشت نخواهد کرد .

طبق گفته والدين اين دانش آموز و در گفتگو با رسانه ها، معاون مدرسه سعدي به دليل تاخير با کاشي شکسته مصالح ساختماني حاشيه حياط مدرسه امير حسن را تنبيه کرده که باعث پارگي تاندوم دست وي مي شود.

گفته مي شود با وجود عمل جراحي هنوز دست اين دانش آموز بهبود نيافته و منتظر عمل جراحي مجدد است.

در پي بروز اين حادثه پدر امير حسن نيز بشدت عصباني شده و به مدرسه رفته و با خشونت دفتر مدرسه را بهم ريخته و باعث شکستن برخي لوازم مي شود در ادامه نيز و با حضور پليس پدر اميرحسن بازداشت و با رضايت معاون مدرسه آزاد ميشود.
به گفته يکي از معلمان اين مدرسه، برخورد معاون مدرسه تعمدي نبوده و فقط به قصد ترساندن دانش آموز کاشي شکسته را بلند کرده ولي دانش آموز ترسيده و دستش را به کاشي زده است .

مادر امير حسن مسجدي با رد اين ادعا و در گفتگو با خبرنگار نداي هرمزگان بيان داشت: معاون مدرسه دست فرزندم ناقص کرده و فقط بخشي از هزينه ي جراحي وي تقبل کرده است.

قابل ذکر است که والدين اميرحسن از معاون مدرسه به سبب شدت خشونت به دادگاه شکايت کرده اند.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: اجتماعی
شماره روزنامه: 3077
تاریخ :1397/08/13 ساعت 08:52:12
تعداد بازدید: 50
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی