گروه: ورزشی
شماره روزنامه:2991
تاریخ :1397/03/19 ساعت 09:28:56
تعداد بازدید: 117
برگزاری مسابقات والیبال ساحلی شهروندی در بندرعباس
email pdf word plus minus reset color
رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس از برگزاری مسابقات پرتاب آزاد بسکتبال شهروندی در بندرعباس خبر داد.

عکس اصلی خبر

گروه ورزش       

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، محمدمهدی جهانبخش تصریح کرد: با ارزشترین سرمایه، سرمایه انسانی است که باید سلامت آنها را پیش از هر موضوعی مدنظر قرار دهیم و از این رو در جهت جامعه پویا و سالم باید توجه ویژهای به ورزش شهروندی داشته باشیم. وی اضافه کرد: کمیته ورزش شهروندی شهرداری بندرعباس که به تازگی فعالیتهای خود را آغاز کرده است در جهت گسترش فعالیتهای ورزشی در محلات با راهاندازی انجمنهای مختلف این فعالیتها را به شکل ویژهتری در حال پیگیری است. دکتر محمد مهدی جهانبخش خاطرنشان کرد: در همین راستا مسابقات والیبال ساحلی ویژه آقایان و بانوان با استقبال ویژه شهروندان علاقهمند با همکاری هیئت والیبال هرمزگان برگزار شد. رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس تصریح کرد: در پایان این مسابقات در بخش آقایان که در زمین والیبال ساحلی مجموعه ورزشی هفت تیر برگزار شد، تیمهای سهند (مهدی محمدی – افشین حیدری نژاد)، بتا (محمدرضا شبیری – رسول خواجه) و زندهیاد خاکی زاده (ابوالحسن خاکی زاده – محمدرضا ملکشاهی) به ترتیب مقامهای اول تا سوم را کسب کردند.

وی گفت: در بخش بانوان این مسابقات که در زمین والیبال ساحلی بوستان اصالت برگزار شد نیز تیمهای سپیده میناب B (فاطمه لطفی – اتوسا هداوند)، سپیده میناب A (فاطمه پلاشی – سحر خوشبخت) و بدر خمیر B (سارا ملازاده – فاخره طبیب زاده) به ترتیب عناوین برتر را کسب کردند.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: ورزشی
شماره روزنامه: 2991
تاریخ :1397/03/19 ساعت 09:28:56
تعداد بازدید: 117
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی