گروه: ورزشی
شماره روزنامه:3450
تاریخ :1399/05/11 ساعت 11:53:18
تعداد بازدید: 118
ترمیم زمین چمن فوتبال «رودان» تا پایان امسال
email pdf word plus minus reset color
پس پیگیری های فارس ؛ از گلایه‌های اهالی فوتبال رودان از وضعیت زمین چمن فوتبال مجموعه شهید چمران این شهر و پیگیری نماینده مردم در مجلس، مدیرکل ورزش و جوانان هرمزگان با حضور در رودان از اتمام عملیات ترمیم و بازسازی این زمین چمن طبیعی فوتبال تا پایان سال جاری خبر داد.

عکس اصلی خبر

گروه ورزش

محمودرضا امیاری در حاشیه بازدید از زمین چمن فوتبال رودان در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس اظهار داشت: پروژه بازسازی زمین چمن مجموعه ورزشی شهید چمران رودان از سال ۹۶ با انجام زیرسازی و کاشت چمن آغاز شده است اما به‌دلیل عدم اجرای اصولی، هم‌اکنون با مشکلات محسوسی مواجه است .

وی افزود: به‌دنبال رفع مشکلات این پروژه هستیم و وظیفه اداره کل ورزش و جوانان ایجاب می‌کند که یک فضای ورزشی مناسب و استاندارد در اختیار ورزشکاران رودان قرار دهد .

مدیرکل ورزش و جوانان استان هرمزگان خاطرنشان ساخت: اعتبار لازم برای بازسازی مجدد زمین چمن طبیعی فوتبال رودان پیش‌بینی و تخصیص داده شده است و تا پایان سال ۹۹ این امر محقق خواهد شد .

لزوم برخورد با اجراکنندگان غیرکارشناسی این پروژه

حسین رئیسی نماینده مردم شرق هرمزگان در مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رودان با اشاره به پتانسیل‌ها و استعدادهای بسیار بالای ورزشکاران رودان در رشته‌های مختلف ورزشی اظهار داشت: ورزشکاران رودان با امکانات حداقلی همواره برای هرمزگان در سطح کشور و آسیا افتخار‌آفرینی  کرده‌اند .

وی افزود: همت ورزشکاران رودان در این عرصه قابل ستایش است و مسؤولان امر باید به‌دنبال ایجاد زمینه‌های پرورش این استعدادها باشند.نماینده مردم شرق هرمزگان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: تحقق این امر مستلزم وجود زیرساخت‌های مناسب است که متأسفانه زمین چمن طبیعی فوتبال مجموعه ورزشی شهید چمران رودان یک پروژه کامل غیر اصولی و

نامناسب است.رئیسی ابراز امیدواری کرد که برخورد با افرادی که اجراکننده این پروژه غیر کارشناسانه بوده‌اند از سوی نهادهای نظارتی پیگیری شود .

وی گفت: رودان علی‌ رغم داشتن استعدادهای بی‌بدیل ورزشی از فقر زیرساخت‌های ورزشی  رنج می‌برد .

نماینده مردم شرق هرمزگان در مجلس شورای اسلامی در پایان از اداره‌کل ورزش و جوانان خواست طی یک فرآیند اصولی، فنی و دقیق با یک برنامه‌ریزی منطقی یک زمین چمن طبیعی فوتبال استاندارد تقدیم ورزشکاران رودان کنند .

بازدید از روند احداث سالن ورزشی چندمنظوره هزار و دویست نفری مسکن مهر رودان دیگر برنامه نماینده مردم شرق استان در مجلس و مدیرکل ورزش و جوانان هرمزگان بود که در حاشیه آن نیز امیاری از تخصیص اعتبار لازم و اتمام این پروژه تا پایان سال جاری خبر داد.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: ورزشی
شماره روزنامه: 3450
تاریخ :1399/05/11 ساعت 11:53:18
تعداد بازدید: 118
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی