گروه: اجتماعی
شماره روزنامه:2914
تاریخ :1396/10/16 ساعت 07:58:37
تعداد بازدید: 40
دیواری که جهان را متحول کرد
email pdf word plus minus reset color
بندرعباس همیشه پای ثابت اخبار کشور است، بجز خبر تعمیر بسیار سریع دیوار شهرداری که توسط معترضین نادان خراب شده بود، خبر گرمترین شهر کشور همیشه ی خدا بندرعباس را یک پای ثابت اخبار هواشناسی کرده است.

عکس اصلی خبر

این وسط ای کاش شهرداری که تا این حد سریع و ضربتی به تعمیر دیوارش آن هم در عرض چند ساعت پرداخت ، در باقی امور نیز نظیر تعبیه سطل زباله در محلات این چنین سریع و ضربتی عمل میکرد.

باور کنید الان به قدرت و سرعت عمل شهرداری ایمان آورده ایم، باور کنید با این اعتماد به نفس بالا خیلی راحت می توانیم در بحث زیبا سازی ساحل ، بندر سیدنی را پشت سر بگذاریم.

به جان کلپک قسم اگر شهردای همین توان را برای احیای بافت های فرسوده بگذارد به زودی در جدول رده بندی بنادر توسعه یافته، هامبورگ آلمان را پشت سر خواهیم گذاشت.

این اعتماد به نفس و این سرعت عمل  شهرداری را به فال نیک می گیریم و بی اهمیت نسبت به تیترهای یاس آور برخی از جراید دلواپس، سرخوش و شادمان به آینده بندرعباس خوشبین شدیم.

یقین بدانید  بزودی این سرعت عمل شهرداری به دیگر دوایر دولتی ، و شورای شهر و باقی نهادها نیز سرایت خواهد کرد و ریشه بسیاری از مشکلات از بیخ و بن کنده خواهد شد، یادمان نرود که اگر فردا بندرعباس در همه زمینه ها مقام اول را کسب کرد، مدیون سرعت عمل شهرداری هستیم. ما از همین الان توسعه و پیشرفت بندرعباس را به همه مدیران زحمتکش و پرتلاش بندرعباس تبریک می گوییم و امیدواریم دیگر بنادر بخصوص کشورهای بدبخت آلمان، ژاپن و استرالیا هم بندرعباس را الگو قرار دهند و با تعمیر یک دیوار در عرض دو ساعت، توسعه پیدا کنند.

کاظم گلخنی


up email pdf word plus minus reset color
گروه: اجتماعی
شماره روزنامه: 2914
تاریخ :1396/10/16 ساعت 07:58:37
تعداد بازدید: 40
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی