گروه: ورزشی
شماره روزنامه:3021
تاریخ :1397/05/15 ساعت 10:17:31
تعداد بازدید: 63
برد در کمال نا رضايتي
email pdf word plus minus reset color
بازيکنان تيم فوتبال ساحلى شهردارى بندرعباس در نيم فصل دوم مسابقات ليگ برتر كشور شهرداري سمنان را با شکست مواجه کرد.

عکس اصلی خبر

از سري مسابقات فوتبال ساحلي ليگ برتر کشور در هفته دوازدهم  ، تيم شهردارى بندرعباس در خانه  به ديدار تيم شهرداري سمنان رفت و با نتيجه 3 بر 1 اين تيم را مغلوب کرد.

شايان ذکر است ، گل هاي تيم شهرداري بندر عباس را  مدارايى ، فاروق پسنده و سجاد عبدالله پور به ثمر رساند ،  حميد رضايى پور نيز هدايت تيم شهردارى بندرعباس را به عهده داشت ضمن اين که بازيکنان تيم شهردارى بندرعباس با كسب 27  امتياز در  مکان سوم جدول رده بندى ليگ برتر كشور جا خوش کرده است.

گفتني است ، در پايان اين مسابقه حميد رضايى پور سرمربى تيم شهردارى بندرعباس از شرايط فعلى تيم خود ناراضي بود از اين رو  اظهار داشت  : از اين برد اصلا راضى نبوديم و تيم ما از لحاظ فنى خوب نبود و بازيكنان به دلايل مختلف شرايط روحى مناسبى
 نداشتند.

وي در ادامه بيان داشت ، ما هميشه در خانه با مشكلات زيادى از جمله استاندارد نبودن روشنايى ورزشگاه ، نبود رختكن ، پرداخت نشدن مطالبات و حمايت نكردن مسوولان استانى مواجه بوده ايم اما وي گفت : با وجود همه ى كمبودها براى موفقيت و اثبات فوتبال ساحلى با نيروهاى بومى  در کشور هميشه با تمام  وجود در مقابل
تيم ها ايستادگي کرده ايم.

قابل ذکر است ، تيم فوتبال ساحلى شهردارى بندرعباس على رغم مشكلات مختلف با 9 برد و 3 باخت عملكرد قابل قبولى در ليگ برتر كشور داشته است.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: ورزشی
شماره روزنامه: 3021
تاریخ :1397/05/15 ساعت 10:17:31
تعداد بازدید: 63
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی