گروه: شهرستان
شماره روزنامه:3023
تاریخ :1397/05/17 ساعت 11:25:37
تعداد بازدید: 34
عمليات آسفالت محلات، از پروژه هاي شاخص شهرداري است
email pdf word plus minus reset color
شهردار قشم از رونمايي انجام روکش و آسفالت خيابان ها و معابر محلات بافت قديم در هفته دولت بعنوان يکي از پروژه هاي شاخص اين شهرداري خبر داد .

عکس اصلی خبر

به گزارش روابط عمومي شهرداري قشم ، رحيمي هلري ضمن تمجيد از سخنان حميدرضا بهزادي، مدير شبکه بهداشت و درمان شهرستان قشم که در مصاحبه خود پيرامون آسفالت و معابر شهر بيان داشته بودند، گفت : انجام پروژه آسفالت معابر محلات، خيابانها و شهرک هاي تازه تاسيس قشم، يکي از دغدغه هاي اعضاي شوراي اسلامي شهر قشم مي باشد که با حساسيت خاصي اين گونه پروژه ها دنبال مي شود .

رحيمي هلري گفت: پس از شروع دوره پنجم شوراي اسلامي شهر و انتخاب اينجانب بعنوام خادم مردم در کسوت شهردار، بهداشت و تنظيفات شهري مسئله اول اعضاي شوراي اسلامي شهر بوده که شهرداري بعنوان بازوي اجرايي شوراي اسلامي تا به اينجا کارنامه درخشاني را از خود به يادگار گذاشته است .

شهردار قشم افزود: اکثر محلات بافت قديم که بعضا خاکي بوده و يا از نبود آسفالت باکيفيت رنج مي بردند با تدبير اعضاي شوراي اسلامي شهر، در اقدامي به آسفالت با کيفيت تجهيز شده اند. وي افزود: محله هاي فيني ها، چاه تنگو، کووه اي، هلري، گلکني، چابهار، مسني، توحيد، صاحب الزمان، گلشهر، سجاديه، آل کمال و ... از محلاتي بودند که در دوره پنجم شوراي اسلامي شهر آسفالت شده است .      


up email pdf word plus minus reset color
گروه: شهرستان
شماره روزنامه: 3023
تاریخ :1397/05/17 ساعت 11:25:37
تعداد بازدید: 34
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی