گروه: ورزشی
شماره روزنامه:3060
تاریخ :1397/07/16 ساعت 08:35:45
تعداد بازدید: 50
نفس راحت آذرخشى ها با برد مقابل پارسيان شهر قدس
email pdf word plus minus reset color
نفس راحت آذرخشى ها با برد مقابل پارسيان شهر قدس

عکس اصلی خبر

خبرگزارى صدا و سيما ، در هفته دوازدهم و ماقبل پايانى ليگ برتر فوتسال كشور تيم آذرخش در خانه با نتيجه 3 بر يك تيم رده يازدهمى پارسيان شهر قدس را شكست داد ضمن اين که امين نصرالله زاده ، محمد بنى اسدى و مصطفى طيبى زننده گل هاى شاگردان عباس روز پيكر در تيم آذرخش بندرعباس بودند.

نماينده استان پيش از اين بدليل مشكلات مالى و عدم پرداخت مطالبات بازيكنان و كادر فنى با كسب 6 باخت، 3 برد و 2 مساوى عملكرد قابل قبولى در كسب نتيجه گيرى در اين فصل نداشت.

آذرخش با پيروزى مقابل پارسيان شهر قدس با كسب 14 امتياز همچنان جايگاه خود را در مكان دهم جدول رده بندى حفظ كرد اما علي عابدين يکي از بهترين هاي اذرخش در اين فصل  آخرين مسابقه خود را با اين تيم تجربه کرد، گفته مي شود مقصد بعدي اين فوتساليست ليگ عراق است.

گفتني است، آخرين مسابقه نيم فصل نخست آذرخش بندرعباس برابر مس سونگون رده دومي 19 مهرماه در تبريز برگزار مي شود ضمنا مرحله مقدماتي مسابقات ليگ برتر فوتسال باشگاه هاي کشور با شرکت 14 تيم به صورت دوره اي و رفت و برگشت برگزار مي گردد و در پايان تيم هاي اول تا هشتم به مرحله پلي آف صعود مي کنند.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: ورزشی
شماره روزنامه: 3060
تاریخ :1397/07/16 ساعت 08:35:45
تعداد بازدید: 50
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی