گروه: فرهنگ و ادب
شماره روزنامه:2935
تاریخ :1396/11/18 ساعت 08:23:42
تعداد بازدید: 76
استقبال 623 نفری از جشنواره فیلم فجر بندرعباس در روز سوم
email pdf word plus minus reset color
مدیر اجرایی سی و ششمین جشنواره فیلم فجر در بندرعباس از استقبال 623 نفری از این جشنواره در روز سوم خبرداد.

عکس اصلی خبر

خوبیار سالاری در گفت و گو با ایسنا، افزود: در روز سوم چهار فیلم «شعله ور» و «تنگه ابوقریب» در سینما ستاره جنوب و «لاتاری» و «سوتفاهم» در سینما ستاره شهر به نمایش در آمد. وی با بیان اینکه در روز سوم با استقبال گسترده علاقه مندان رو به رو بودیم، تصریح کرد: در این روز بالغ بر 623 نفر از دو سینما استقبال کرده و به نظاره چهار فیلم نامبرده نشستند .

سالاری با اشاره به اینکه تاکنون تعداد تماشاگران بخش سودای سیمرغ در بندرعباس به یک هزار و 190 نفر رسیده است، اضافه کرد: همچنین در نوبت صبح روز سوم در بخش کودک با همکاری صورت گرفته با اداره کل آموزش و پرورش هرمزگان بالغ بر 300 دانش آموز از دو سینما ستاره جنوب و ستاره شهر استقبال کردند .

مدیر اجرایی سی و ششمین جشنواره فیلم فجر در بندرعباس در پایان با بیان اینکه این روند نشان دهنده افزایش تعداد مخاطبین نسبت به سال گذشته است، عنوان کرد: به طور حتم نسبت به سال گذشته به طور کلی با جهش قابل ملاحظه ای در جذب مخاطبین رو به رو خواهیم بود.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: فرهنگ و ادب
شماره روزنامه: 2935
تاریخ :1396/11/18 ساعت 08:23:42
تعداد بازدید: 76
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی