گروه: اجتماعی
شماره روزنامه:2974
تاریخ :1397/02/19 ساعت 08:54:54
تعداد بازدید: 47
برگزاری تمرین مشترک امداد و نجات دریایی بین نیروی دریایی ایران و عمان
email pdf word plus minus reset color
فرمانده منطقه یکم امامت نداجا گفت: تمرین مشترک امداد و نجات دریایی با مشارکت یگانهای نظامی و غیرنظامی جمهوری اسلامی ایران و کشور سلطنتی عمان فردا در بندرعباس و تنگه هرمز برگزار میشود.

عکس اصلی خبر

امیر دریادار دوم مجتبی محمدی گفت: با توجه به برگزاری چهاردهمین اجلاس دوستی مشترک نظامی جمهوری اسلامی ایران و کشور سلطنتی عمان که هرسال در میان بهصورت مشترک بین جمهوری اسلامی ایران و کشور عمان برگزار میشود، امسال جمهوری اسلامی ایران میزبان این اجلاس است و تمرین مشترک امداد و نجات دریایی با مشارکت یگانهای نظامی و غیرنظامی  فردا در بندرعباس و تنگه هرمز  برگزار میشود. وی اظهار کرد: در این تمرین یگانهای شناور دریایی و پروازی از نیروی دریایی ارتش و نیروی دریایی سپاه پاسداران، دریابانی، اداره بنادر و دریانوردی و مرکز امداد نجات اداره بنادر استان هرمزگان نسبت به اجرای این تمرین مشترک که هدف اصلی این تمرین ،افزایش هماهنگیهای دریایی بین دو نیروی دریایی ایران و عمان بهعنوان کشورهای همجوار در تنگه هرمز و کاهش زمان امدادرسانی به شناورهای در حال اضطرار انجام میشود.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: اجتماعی
شماره روزنامه: 2974
تاریخ :1397/02/19 ساعت 08:54:54
تعداد بازدید: 47
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی