گروه: فرهنگ و ادب
شماره روزنامه:3407
تاریخ :1399/03/07 ساعت 10:32:12
تعداد بازدید: 361
کتاب «سینما انسان شناخت» منتشر شد
email pdf word plus minus reset color
کتاب»سینما انسان شناخت» توسط بنیامین انصاری نسب با هدف ترویج کتاب‌خوانی در دوران شیوع کرونا و تشویق به ماندن در خانه منتشر شد.

عکس اصلی خبر

بنیامین انصاری نسب در گفت‌وگو با ایسنا، افزود:این مجموعه از چهارمقاله علاوه بر جنبه سینمایی آثار، جنبه‌های انسان‌شناختی مانند روانشناسی، اهمیت هویت قومی و خانواده تأکید می‌کند.

وی با بیان اینکه آثار در سایت قدیم انسان‌شناسی و فرهنگ منتشرشده بود، اظهار کرد: اما به دلیل تغییرات زیاد سایت نیز امکان دسترسی راحت به آثار وجود نداشت مگر آنکه در سایر سایت‌ها منتشرشده باشد. انصاری نسب ادامه داد: برای دسترسی سهل‌تر به این آثار تصمیم گرفتم این مقالات را در قالب یک کتاب منتشر کنم.

وی با اشاره به اینکه در واقع با وجود بیماری کرونا و شرایط موجود نیز تصمیم گرفتیم کتاب را اینترنتی منتشر کنیم، خاطرنشان کرد: این کتاب به‌صورت رایگان در اختیار عموم قرارگرفته است و ۵۵ صفحه دارد که با همکاری انتشارات نسیم بادگیر نیز به شکل یک کتاب شابک و مجوزهای لازم را گرفته است. انصاری نسب در پایان اظهار کرد: این کتاب را در شبکه‌های اجتماعی هم بازنشر می‌کنیم تا راحت‌تر در اختیار مخاطبین انسان‌شناسی و سینما قرار گیرد.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: فرهنگ و ادب
شماره روزنامه: 3407
تاریخ :1399/03/07 ساعت 10:32:12
تعداد بازدید: 361
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی