گروه: حوادث
شماره روزنامه:3408
تاریخ :1399/03/10 ساعت 14:11:39
تعداد بازدید: 43
برخورد سواری سمند با درخت دو مصدوم در بندرعباس بر جای گذاشت
email pdf word plus minus reset color
معاون عملیات سازمان آتش نشانی بندرعباس گفت: یک دستگاه سواری سمند که از غرب به شرق بلوار جمهوری اسلامی با سرعت زیاد در حال حرکت بود؛ در حوالی بیمارستان شهید محمدی با درخت برخورد نمود .

عکس اصلی خبر

سر آتش یار حسن امینی، معاون عملیات سازمان آتش نشانی بندرعباس اظهار کرد: ساعت ۲۲ و ۴۹ دقیقه سه شنبه ششم خرداد ماه طی تماس با مرکز ۱۲۵، حادثه برخورد و حریق خودرو با درخت در بلوار جمهوری اسلامی، روبروی بیمارستان شهید محمدی، اطلاع داده شد. امینی گفت : یک دستگاه سواری سمند که از غرب به شرق بلوار جمهوری اسلامی با سرعت زیاد در حال حرکت بود؛ در حوالی بیمارستان شهید محمدی با درخت برخورد نمود .وی ادامه داد : در ابتدا گزارش اعلام شده، حریق خودرو را خبر داده بود که با توجه به حوزه رخداد عملیات تیم عملیاتی آتش نشانان از ایستگاه شماره ۱ بلافاصله به محل اعزام شدند و در مدت کمتر از ۲ دقیقه به محل حادثه رسیدند . معاون عملیات سازمان آتش نشانی بندرعباس تصریح کرد: اما با رسیدن نیروهای آتش نشان متوجه شدند که حریقی در کار نبوده و دو سرنشین خودرو قبل از رسیدن آتش نشانان توسط مردم به بیرون از خودرو آورده شده بودند و توسط اورژانس به مرکز درمانی انتقال داده شدند. امینی خاطرنشان کرد: آتش نشانان عملیات حفاظت از حریق و ایمنی محل حادثه را بر عهده داشتند.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: حوادث
شماره روزنامه: 3408
تاریخ :1399/03/10 ساعت 14:11:39
تعداد بازدید: 43
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی