گروه: سیاسی
شماره روزنامه:2994
تاریخ :1397/03/22 ساعت 09:53:01
تعداد بازدید: 170
ملت واحد، نظام و رهبری واحد و دولت واحد باشیم
email pdf word plus minus reset color
عضو شورای هماهنگی اصلاح طلبان استان هرمزگان گفت: نتایج انتخابات دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری موجب پیروزی تفکر اعتدال و انتخاب «حسن روحانی» به عنوان رییس دولت دوازدهم شد.

عکس اصلی خبر

محمدرضا قنبرپور ـ ندای هرمزگان

به گزارش ندای هرمزگان، احمد نفیسی در حاشیه مراسم افطاری شورای هماهنگی اصلاح طلبان  افزود: نگاهی به کارنامه دولت یازدهم نشان از آن دارد که هر چند این دولت در سال های گذشته توانست در عرصه سیاست داخلی و خارجی عملکرد مناسبی از خود به جای بگذارد اما انتخاب روحانی برای دومین بار همراه با چالش هایی بود و فشار منتقدان را نیز همزمان باید تحمل کند .

وی بیان داشت: یکی از چالش های پیش روی دولت دوازدهم پاسخگوی به مطالبات گروه ها و جناح های سیاسی است، همچنین نابرابری های  طبقاتی موجود یکی دیگر از چالش‌های مهم اقتصاد ایران است که دولت دوازدهم با آن مواجه خواهد بود و باید همگی کمک کنند تا این دولت بتواند با ایجاد رشد اقتصادی به کاهش این نابرابری ها کمک کند. چالش های بعدی دولت روحانی مبارزه با بیکاری و تلاش برای افزایش رشد اقتصادی است .

به گفته نفیسی با وجود این شرایط، منتقدان دولت دوازدهم به خصوص وزنه های سیاسی مقابل و رقیب روحانی و اعتدال که تمام رفتارهای دولت را تحت نظر دارند متاسفانه سعی دارند تا از مشکلات موجود برای پیروزی در

 رقابت های سیاسی آینده، بهره برداری کنند .

احمد نفیسی مشاور امور فرهنگی استانداری هرمزگان و عضو شورای هماهنگی اطلاح طلبان استان هرمزگان در خصوص چالش هایی که رقبا برای روحانی و دولت او ایجاد خواهند کرد گفت: در شرایط کنونی و با توجه به تحولات ملی و منطقه ای و جهانی باید پیرو شعار ملت واحد، نظام و رهبری واحد و دولت واحد باشیم زیرا تنها راه مقابله با بحران ها اتحاد و همصدایی است. باید از ایران صدای واحد شنیده شود. وی با اشاره به برنامه شورای هماهنگی اصلاح طلبان هرمزگان گفت: در سال جاری هدف این طیف ارتباط بیشتر با بدنه اجتماعی اصلاح طلبان و حامیان دولت و همچنین ایجاد وحدت میان نیروهای هوادار دولت است، زیرا بر این باور هستیم که همه باید تمام وزنه های سیاسی خود را در کفه ترازوی حمایت از نظام و دولت قرار دهیم و با براندازان نظام و دولت مرز روشن داشته باشیم. این فعال سیاسی بیان داشت: اصلاح طلبان از سال 1392تاکنون با تحلیل شرایط کشور تا امروز بصورت فعال برای حمایت از دولت نقش آفرینی کرده اند و موضع حمایتی خود را نیز ادامه خواهند داد. اگر نقد و انتقادی وجود دارد باید در شرایط مناسب و به روش مناسب مطرح شود. نفیسی خطاب به مسئولین، خواستار توجه مدیران و مسئولان به مطالبه بدنه اجتماعی اصلاح طلبان و حامیان دولت شد. باید در این شرایط مدیران حامی دولت خود را در امنیت شغلی ببینند تا با اعتماد به نفس بیتر و انرژی مضاعف نقش پیش گامی خود را به نحو مطلوب انجام دهند. خوشبختانه حضور استاندار هرمزگان آقای دکتر همتی که از مدیران مورد وثوق دولت است نیز می تواند فضای همدلی و همراهی نیروهای سیاسی را تضمین کند. نفیسی به شهید مدافع حرم خلیل تختی نژاد اشاره کرد و از مردم هرمزگان خواست که مقام شهدا را ارج نهند و یاد و خاطره  شهدا را در دل زنده نگه دارند. وی در پایان گفت: امیدواریم خداوند در این روز های پایانی ماه مبارک رمضان همه نعمت های معنوی خود را به ملت ایران و هرمزگان ارزانی کند. همچنین از قبول دعوت همه فعالان سیاسی استان برای شرکت در مراسم شورای هماهنگی کمال تشکر و قدر دانی را داریم.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: سیاسی
شماره روزنامه: 2994
تاریخ :1397/03/22 ساعت 09:53:01
تعداد بازدید: 170
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی