گروه: ورزشی
شماره روزنامه:2991
تاریخ :1397/03/19 ساعت 09:26:26
تعداد بازدید: 121
تیم شهرداری بندرعباس صدر نشین لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور
email pdf word plus minus reset color
مسابقات هفته چهارم رقابت های لیگ برتر فوتبال ساحلی باشگاه های کشور با صعود تیم شهرداری بندرعباس به صدر جدول رده بندی به پایان رسید.

عکس اصلی خبر

          گروه ورزش

در این هفته از رقابت ها تیم شهرداری بندرعباس در ورزشگاه ساحلی غدیر میزبان تیم پیام کویر اردکان بود که در خاتمه با نتیجه ۳ بر ۲ حریف خود با شکست مواجه کرد.

میلاد قنبری، سجاد عبدالله پور و پوریا سورویی گل های تیم شهرداری را به ثمر رساندند ضمن این که در این مسابقه حمیدرضایی پور سرمربی تیم شهرداری بندرعباس به دلیل محرومیت روی نیمکت تیم شهرداری حضور نداشت و از جایگاه ویژه نظاره گر عملکرد شاگردانش بود.

قابل ذکر است ، با ثبت این نتیجه تیم شهرداری بندرعباس با ۴ برد متوالی و کسب ۱۱ امتیاز در صدر جدول رده بندی قرار گرفت و پیش از این نیز تیم های شهرداری سمنان، ملوان بندر گز و مقاومت گلساپوش یزد را شکست داده بود. گفتنی است ، تیم شهرداری بندرعباس در هفته پنجم لیگ برتر فوتبال ساحلی روز جمعه ۱۸ خرداد مهمان تیم شاهین خزر رودسر است.

مسابقات لیگ برتر فوتبال ساحلی باشگاه های کشور با شرکت ۱۲ تیم در حال برگزاری است ضمنا تیم شهرداری بندرعباس در فصل گذشته این رقابت ها در جایگاه هشتم ایستاد.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: ورزشی
شماره روزنامه: 2991
تاریخ :1397/03/19 ساعت 09:26:26
تعداد بازدید: 121
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی