گروه: شهرستان
شماره روزنامه:3019
تاریخ :1397/05/13 ساعت 10:07:48
تعداد بازدید: 24
شب شعر محلي «ياسمين در لوار» در ميناب برگزار شد
email pdf word plus minus reset color
به همت انجمن ادبي ارديبهشت مراسم استاني شبشعر «ياسمين در لوار» با حضور شاعران شهرستانهاي بندرعباس، رودان و ميناب در کتابخانه آل محمد(ص) اين شهرستان برگزار شد.

عکس اصلی خبر

به گزارش ايسنا، در ابتداي اين رويداد ادبي يدالله شهرجو مسئول انجمن ادبي ارديبهشت ضمن خوش آمدگويي به حاضرين در شبشعر ياسمين در لوار، اين برنامه را چهارمين شبشعر برگزارشده به همت اين انجمن از ابتداي سال تاکنون خواند و افزود: لزوم توجه مسئولان شهرستان به چنين برنامههايي که نشاط فرهنگي جامعه را به همراه دارد امري ضروري است.

حضور راشد انصاري (خالو راشد) طنزپرداز شناختهشده کشور در اين برنامه ادبي، استقبال حاضرين را به همراه داشت بهگونهاي که حاضرين در مراسم دو بار از اين شاعر و طنزپرداز هرمزگاني براي شعرخواني دعوت کردند.

در ادامه اين شب فرهنگي 25 نفر از شاعران ازجمله راشد انصاري، سارا سلماسي و ايرج انصاري فر از بندرعباس، علياکبر و فراز اميري و احسان نصرتي از رودان، غلام اميني، زهير راستي، يعقوب يزدان پناه، راضيه حيدري و عارف معلمي از ميناب به شعرخواني پرداختند.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: شهرستان
شماره روزنامه: 3019
تاریخ :1397/05/13 ساعت 10:07:48
تعداد بازدید: 24
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی