گروه: فرهنگ و ادب
شماره روزنامه:3068
تاریخ :1397/07/28 ساعت 10:03:14
تعداد بازدید: 40
برگزاري نشست نقد و بررسي«دژاوو» در کيش رايا نصيري: عوامل خوب،شانس بزرگ اين فيلم بودند
email pdf word plus minus reset color
هنروتجربه- فيلم داستاني «دژاوو» با حضور رايا نصيري کارگردان و مرضيه وفامهر بازيگر اين فيلم در سينما لبخند کيش به نمايش درآمد و مورد نقد و بررسي قرار گرفت.

عکس اصلی خبر

در ابتداي  نشست نقدو بررسي«دژاوو» که با استقبال خوب هنردوستان و اجراي ابراهيم حصاري همراه بود، رايا نصيري کارگردان اين فيلم که دانشآموخته  فيلمسازي در مجتمع آموزشي سينما و عضو هيات مديره انجمن صنفي کارگردانان سينماي مستند است،تهيهکننده را بزرگ ترين شانس و لازمه موفقيت هر فيلمي دانست و تاکيد کرد:« عدم وجود تهيهکنندهاي دلسوز و با درايت در اين پروژه، بغض سنگيني است که تا ابد بر گلوي اين فيلم سنگيني خواهد کرد.» او در ادامه با اشاره به پايان اکران اين فيلم در هنروتجربه گفت:«بااينکه هفت ماه از اکران اين فيلم ميگذرد و اين نمايش، آخرين اکران آن بهشمار ميرود، هرگز تبليغي براي آن نشد و براي هيچ جشنواره و کنگرهاي هم فرستاده نشده است.»

در بخش ديگري از اين نشست بکتاش آبتين فيلمساز کيشوند، با اشاره به تصويربرداري خوب يکي از نقاط قوت فيلم را انتخاب درست و منطقي بازيگران عنوان کرد.

رايا نصيري در همين ارتباط توضيح داد:«مرضيه وفامهر، مهدي احمدي و رويا افشار دقيقا همانهايي بودند که در فيلم نامه آورده بودم و عوامل خوب، شانس بزرگ من در اين فيلم بودند.»

 در ادامه اين نشست مرضيه وفامهر هم که پس از سالها فاصله با دوربين و تصوير، در اين فيلم بازيگر نقش اصلي بودهاست، در بخشي از صحبتهاي خود نکاتي را درباره حقوق زنان و تلاشهايي که براي اعاده اين حقوق صورت مي گيرد، مطرح کرد.

سينما لبخند کيش، هرماه دو بار ميزبان فيلمهاي هنروتجربه با حضور عوامل فيلم و علاقهمندان به اين هنر است.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: فرهنگ و ادب
شماره روزنامه: 3068
تاریخ :1397/07/28 ساعت 10:03:14
تعداد بازدید: 40
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی