گروه: حوادث
شماره روزنامه:2900
تاریخ :1396/09/26 ساعت 08:50:11
تعداد بازدید: 67
دستگیری دو قاچاقچی انسان و نه تبعه بیگانه غیرمجاز در مرزهای قشم
email pdf word plus minus reset color
فرماندهی مرزبانی استان هرمزگان از توقیف یک فروند شناور حامل ۹ تبعه بیگانه غیرمجاز و دستگیری دو قاچاقچی انسان در عملیات مرزبانان شهرستان قشم خبر داد.

عکس اصلی خبر

سرهنگ» علی اصغر خرم روی»با اعلام این خبر گفت:مرزبانان شهرستان قشم با همکاری مرزنشینان منطقه از ورود یک فروند شناور حامل اتباع بیگانه غیرمجاز در سطح حوزه مطلع و دستگیری قاچاقچیان و در دستور کار خود قرار دادند.

سرهنگ «خرم روی «افزود :مرزبانان قایق قاچاقچیان و در آب‌های شهرستان قشم مشاهده و در یک اقدام سریع و ضربتی شناور را توقیف کردند.

فرمانده مرزبانی استان هرمزگان گفت: در بازرسی از شناور توقیفی ۹ نفر اتباع کشورهای میانمار؛ بنگلادش و لبنان که به صورت غیرقانونی وارد مرزهای کشور شده بودند دستگیر و تحویل مراجع مسئول شدند.

وی با اشاره به دستگیری دو قاچاقچی انسان در این رابطه گفت: در بررسی به عمل آمده از متهمان مشخص شد، قاچاقچیان قصد داشتند اتباع را از سمت کشور امارات به خاک ایران وارد که با هوشیاری مرزبانان قشم ناکام شدند.

سرهنگ «علی اصغر خرم روی» در خاتمه اذعان داشت: همچنین در بازرسی شناور توقیفی115 قوطی پودر، ۱۱۲ بسته دارو و ۲۳۰ عدد شربت نیروزا کشف و ضبط شد.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: حوادث
شماره روزنامه: 2900
تاریخ :1396/09/26 ساعت 08:50:11
تعداد بازدید: 67
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی