گروه: شهرستان
شماره روزنامه:2917
تاریخ :1396/10/19 ساعت 09:53:48
تعداد بازدید: 26
رئيس اداره دامپزشكی قشم خبرداد پلمپ 2 واحد صنفی رستوران و فست‌فود متخلف در قشم
email pdf word plus minus reset color
رئيس اداره دامپزشكی قشم از پلمپ 2 واحد صنفی رستوران و فست‌فود متخلف و ضبط و معدوم مقداری فرآورده‌های خام دام غير بهداشتی در این جزیره خبرداد.

عکس اصلی خبر

امین درا در گفت‌وگو با فارس، با اشاره به اینکه نظارت بر فرآورده‌های خام دامی مصرفی در فست‌فودها از جمله وظایف حاکمیتی سازمان دامپزشکی است، اظهار داشت: اداره دامپزشکی شهرستان قشم پایش مراکز را در تمام فصول سال در برنامه کاری خود دارد. 

وی با بیان اینکه بیش از ٤٠ مرکز رستوران، فست‌فود و کبابی طی سه روز مورد بازدید دوره‌ای اداره دامپزشکی قشم قرار گرفت، افزود: طی نشستی با دادستان شهرستان قشم و تاکید وی در کنترل و پایش مواد مصرفی در رستوران‌ها و فست‌فودها، در صورت تهدید سلامت جامعه با قاطعیت و مطابق با قانون با متخلفین برخورد می‌گردد.

رئیس اداره دامپزشکی شهرستان قشم تصریح کرد: در این بازدید سه روزه که رستوران‌ها و فست‌فودهای سطح شهر و کبابی‌های سطح روستا مورد ارزیابی قرار گرفت، به‌دلیل تخلفات بهداشتی دو واحد صنفی فروش و توزیع مواد غذایی با دستور مراجع قضایی پلمب و مقداری فرآورده‌های خام دام غیر بهداشتی در این رابطه ضبط و معدوم گردید.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: شهرستان
شماره روزنامه: 2917
تاریخ :1396/10/19 ساعت 09:53:48
تعداد بازدید: 26
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی