گروه: شهرستان
شماره روزنامه:3432
تاریخ :1399/04/16 ساعت 13:31:44
تعداد بازدید: 77
پایان عملیات اصلاح خط انتقال آب روستاهای مرباغ و خرابه بندرلنگه
email pdf word plus minus reset color
مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان بندرلنگه از رفع افت فشار و کمبود آب روستاهای خرابه و مرباغ بخش شیبکوه شهرستان بندرلنگه خبر داد.

عکس اصلی خبر

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب هرمزگان، علی محمودی با بیان اینکه با گرم شدن هوا روستاهای یاد شده با مشکل کمبود آب مواجه می شدند، افزود: امسال نیز با کاهش میزان آب دریافتی از خط محرم با قطعی و افت فشار بیشتر مواجه شدیم که برای جبران این کمبود اقدامات لازم انجام و مشکل قطعی و افت فشار آب روستاها مرتفع شد.

وی با بیان اینکه وضعیت فعلی آبرسانی به روستاهای بخش شیبکوه و همچنین مرباغ و خرابه به پایداری لازم رسیده است، گفت: پس از پایش مداوم خط انتقال و بررسی شیرآلات، عملیات رفع انسداد و گرفتگی ظرف مدت 20 روز انجام شد.

مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان بندرلنگه گفت: تا پیش از این روستاهای مرباغ و خرابه هر ساله با مشکل کمبود آب در نتیجه افت فشار مواجه می شدند که با رفع این مشکل، وضعیت آبرسانی به روستاهای مذکور به شرایط مطلوب رسید.up email pdf word plus minus reset color
گروه: شهرستان
شماره روزنامه: 3432
تاریخ :1399/04/16 ساعت 13:31:44
تعداد بازدید: 77
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی