گروه: اجتماعی
شماره روزنامه:3158
تاریخ :1397/12/22 ساعت 08:58:00
تعداد بازدید: 42
تحصيل بدون دغدغه و فارغ التحصيل شدن با کمک خيرين
email pdf word plus minus reset color
رئيس دانشگاه پيام نور مرکز بين الملل قشم در نشستي با چند از خيرين شهرستان قشم، از پرداخت شهريه چند تن از دانشجويان خبر داد.

عکس اصلی خبر

محمدرضا قنبرپور - نداي هرمزگان

دکتر علي نقي زاده ضمن اشاره به آيه 160 سوره مبارکه انعام"مَن جَاء بِالْحَسَنَةِ فَلَهُ عَشْرُ أَمْثَالِهَا..." هر کس کار نيکويي انجام دهد، پس ده برابر آن به عنوان پاداش براي اوست"گفت: در راستاي تعميم الگوي احسان و نيكوكاري و به منظور كمك به تحصيل، با انجام اين امر خداپسندانه شهريه اين دانشجويان پرداخت و اين عزيزان مي تواند بدون دغدغه به ادامه تحصيل بپردازند. وي اظهار كرد: در اين نشست ضمن پيگيري جذب منابع مالي خيرين، اهدفي چون رايزني و همفکري به منظور تشکيل بنياد خيرين دانشگاه پيامنور مرکز بين الملل قشم دنبال گرديد و اين قول را از خيرين گرفته شد تا هر ترم شهريه تعدادي از اين عزيزان پرداخت شود.   رئيس دانشگاه پيام نور مرکز بين المللي قشم از ساير خيرين هم دعوت به عمل آورد تا در اين امر دانشگاه را همياري کنند.up email pdf word plus minus reset color
گروه: اجتماعی
شماره روزنامه: 3158
تاریخ :1397/12/22 ساعت 08:58:00
تعداد بازدید: 42
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی