گروه: شهرستان
شماره روزنامه:3062
تاریخ :1397/07/18 ساعت 09:09:04
تعداد بازدید: 12
بازديد دست اندرکارن و تسهيلگران بخش هشتبندي از پروژه هاي آبخيزداري
email pdf word plus minus reset color
سرپرست اداره منابع طبيعي و آبخيزداري شهرستان ميناب از بازديد تعدادي از مسئولين، ذي نفعان و تسهيلگران بخش توکهور هشتبندي از پروژه هاي آبخيزداري طرح توسعه ملي خبر داد. به گزارش دريافتي خسرو بهرامي نژاد گفت: پنج پروژه آبخيزداري با هدف مديريت و بهره برداري از سيلابهاي فصلي ،استحصال آب پايدار و تزريق به سفره آب زير زميني جهت مصارف کشاورزي، شرب دام و همچنين مقابله با بحران خشكسالي در حوزه هاي آبخيز بادکش و دهندر هشتبندي در دست اجرا مي باشد.

عکس اصلی خبر

وي افزود : جهت اطلاع رساني و در راستاي طرح هاي ترويجي اين اداره روز گذشته تعدادي از مسئولين ، دست اندرکاران، ذي نفعان و تسهيلگران بخش هشتبندي اين شهرستان از پروژه هاي مذکور بازديد کردند.

خسرو بهرامي نژاد گفت: در طي اين بازديد ها  بخشدار بخش توکهور، شوراي شهر هشتبندي و دهيار هشتبندي و  تعدادي از تسهيلگران و ذينفعان  از نزديک در جريان  روند اجرايي و پيشرفت فيزيکي و تطابق آن با برنامه زمانبندي پروژه ها  قرار گرفتند.  

وي افزود : هم اکنون تعداد 5 پروژه آبخيزداري از محل صندوق توسعه ملي در بخش توکهور-هشتبندي با اعتبار 17 ميليارد ريالي در حال اجرا بوده که بطور متوسط 70 درصد پيشرفت فيزيکي دارند.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: شهرستان
شماره روزنامه: 3062
تاریخ :1397/07/18 ساعت 09:09:04
تعداد بازدید: 12
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی