گروه: ورزشی
شماره روزنامه:3078
تاریخ :1397/08/14 ساعت 09:20:46
تعداد بازدید: 86
بالاترين ظرفيت استعدادهاي کشور در روستاها وجوددارد
email pdf word plus minus reset color
معاون وزير ورزش و جوانان گفت: بالاترين ظرفيت استعدادها در کشور در روستاها وجوددارد که بايد چشم انداز وسيعي را براي توسعه آن به کار گيريم.

عکس اصلی خبر

فريبامحمديان در مراسم افتتاح زمين چمن مصنوعي فوتسال روستاي هرنگ بستک اظهار داشت:امروز افتخاري است که شاهد افتتاح يکي از زمين هاي ورزشي روباز اين شهرستان ،که باهمکاري همه مسئولين شهري و اداري اين منطقه انجام شده حضور داشته باشيم.

وي ادامه داد: مشارکت مردم، انسجام بين دستگاهي در اين منطقه بسيار قابل ستايش است و مارا بيشتر به سمت و سويي مي برد که توجه بيشتري داشته باشيم. معاون وزير ورزش و جوانان بيان داشت: ماهم تلاش مي کنيم تا کمک هايي بيشتر به اين منطقه داشته باشيم و اميدوارم اين مکان ورزشي رو باز کم و کسري نداشته باشد تا نواقص اندکي که دارد برطرف شود تا مردم با آسايش از اين فضاي ايجاد شده در روستاي هرنگ شهرستان بستک استفاده نمايند.

معاون وزير ورزش و جوانان خاطرنشان کرد: بالاترين ظرفيت استعدادها در کشور در روستاها وجودداردو مابايد چشم انداز وسيعي داشته باشيم که زمينه گسترش ساير رشته ها رانيزدر روستاها فراهم سازيم.

محمديان تصربح کرد: ما بايد طرح هاي عملياتي که در شهرها داشته ايم را به روستاها هم انتقال دهيم که از جمله اين طرح ها، طرح سنجش قامت و حرکت است که بايد در روستاها هم اين طرح را اجرايي کنيم.

ويبيان داشت : در حوزه ورزش بانوان برنامه هاي ويژه اي در سطوح عالي وزارت ورزش و جوانان طراحي شده است که يک مورد از آن 16برنامه ملي در قالب 6راهبرداجرايي به تصويب هيئت وزيران رسانده ايم که به استان ها ابلاغ نموده ايم.

معاون وزير ورزش و جوانان اظهار کرد: اين سفر جزو برنامه هاي دوره اي و ماموريتي وزارت ورزش و جوانان در حوزه بانوان است که سفرهايي به استان هاي مختلف انجام شود تا علاوه بر بررسي مسائل و مشکلات بانوان، توانمندي هاي زنان در استان ها و شهرستان هاي مختلف سراسر کشور در رشته هاو شاخص هاي ورزشي در حوزه بانوان مورد ارزيابي قرار گيرد.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: ورزشی
شماره روزنامه: 3078
تاریخ :1397/08/14 ساعت 09:20:46
تعداد بازدید: 86
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی