گروه: حوادث
شماره روزنامه:2997
تاریخ :1397/03/28 ساعت 10:16:00
تعداد بازدید: 84
کشف یک تن مواد افیونی در مرزهای هرمزگان
email pdf word plus minus reset color
فرمانده مرزبانی هرمزگان از کشف قریب به یک تن مواد افیونی در نوار مرزی این استان خبر داد.

عکس اصلی خبر

علیاصغر خرمروی در گفتو گو با فارس اظهار داشت: مرزبانان این فرماندهی مستقر در شهرستانهای مرزی پارسیان و سیریک در راستای برخورد قاطع با اشرار مسلح، قاچاقچیان مواد مخدر موفق شدند با ناکام کردن قاچاقچیان از ورود مقادیر بالایی مواد مخدر به کشور جلوگیری کنند.

وی افزود: در عرصه مبارزه با مواد مخدر و دستگیری عاملان ورود آن به مرزهای استان مرزبانان این فرماندهی موفق شدند با همت مضاعف خود و با رصدهای اطلاعاتی، ضمن دستگیری ۳ نفر سوداگر مرگ در مجموع ۹۹۷ کیلوگرم موادمخدر از نوع تریاک و حشیش را کشف و ضبط کنند.

فرمانده مرزبانی استان هرمزگان بیان داشت:در این دو عملیات تعداد یک دستگاه خودرو، یک دستگاه موتورسیکلت و یک فروند شناور که در امر جابه جایی موادمخدر فعالیت داشتند توقیف و از چرخه فعالیت خارج شدند.

خرمروی ادامه داد: در این رابطه ۳ نفر سوداگر مرگ دستگیر و پس از تشکیل پرونده و بازجویی برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی استان معرفی شدند.

وی در خاتمه ضمن قدردانی زحمات شبانهروزی همکاران در مجموعه فرماندهی مرزبانی هرمزگان در سراسر مرزهای آبی و پهناور استان برای مبارزه با گروههای معاند نظام و تکفیری و همچنین برخورد با متخلفان و قاچاقچیان تصریحکرد: امنیت پایدار مرزهای آبی استان و حوزه دریانوردی، نتیجه تلاش و از خودگذشتگی همکاران است.

فرمانده مرزبانی استان هرمزگان در پایان اظهار امیدواری کرد: با تلاش بیشتر، مرزبان خوبی برای نظام مقدس جمهوری اسلامی و سرباز خوبی برای ولایت فقیه و امام زمان(عج) باشیم.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: حوادث
شماره روزنامه: 2997
تاریخ :1397/03/28 ساعت 10:16:00
تعداد بازدید: 84
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی