گروه: حوادث
شماره روزنامه:2957
تاریخ :1397/01/20 ساعت 08:07:28
تعداد بازدید: 112
دستگيري یک نفر از سرکردگان قاچاق سوخت و مشروبات الکلی توسط مرزبانان قشم
email pdf word plus minus reset color
فرمانده مرزبانی استان هرمزگان از دستگيري یک نفر از متهمین و سرکردگان سابقه دار و حرفه اي قاچاق سوخت و مشروبات الکلی در جزیره قشم توسط مرزبانان این شهرستان خبر داد.

عکس اصلی خبر

سرهنگ»علی اصغر خرم روی»با اعلام اين خبر گفت:مرزبانان پایگاه دریابانی شهرستان قشم با انجام اقدامات اطلاعاتي مطلع شدند یک نفر از متهمین و سرکردگان سابقه دار و حرفه اي قاچاق سوخت و مشروبات الکلی  كه توسط مرزبانان این استان متلاشي شده بود،در جزیره قشم و در مخفیگاه خود زندگی میکند.

سرهنگ»خرم روی»افزود:اين فرد كه پس از شناسايي و متلاشي شدن باند آنها توسط مرزبانان استان متواری شده بود،روز گذشته توسط عوامل مرزبانان شهرستان قشم شناسايي و تحت رصد اطلاعاتی قرار گرفتند.

فرمانده مرزبانی استان هرمزگان ادامه داد:مرزبانان با تعقيب و مراقبت هاي نامحسوس موفق شدند مخفیگاه اين قاچاقچي را شناسايي و پس از هماهنگي هاي لازم با دستگاه قضايي،متهم را در مخفیگاه خود غافلگير و دستگير كنند.

وي در خاتمه گفت:فرد دستگير شده به هویت اختصاری»ج.د» به اتهام قاچاق سوخت و مشروبات الکلی پس از تشكيل پرونده راهي دادسرا شد.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: حوادث
شماره روزنامه: 2957
تاریخ :1397/01/20 ساعت 08:07:28
تعداد بازدید: 112
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی