گروه: سیاسی
شماره روزنامه:3076
تاریخ :1397/08/12 ساعت 09:11:18
تعداد بازدید: 207
مديران براي حل مشکلات به دنبال راهکار باشند
email pdf word plus minus reset color
نماينده مردم هرمزگان در مجلس شوراي اسلامي گفت: براي حل مشکلات مردم، مديران علاوه بر مديريت انقلابي و کار جهادي بايد به دنبال راهکار باشند.

عکس اصلی خبر

حسين هاشمي تختي در دهمين نشست شوراي هماهنگي مديران دستگاههاي زيرمجموعه وزارت تعاون، کار ورفاه اجتماعي استان هرمزگان بيان داشت: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعي از طريق تشويق سرمايه گذاران و نظارت بر تسهيلات بخش اشتغال، مسوول ايجاد اشتغال در کشور است.

وي افزود: با انتخاب آقاي شريعمتداري بعنوان وزير و شناختي که از وي دارم، برنامه هاي خوبي در بخش هاي مختلف وزارتخانه دارد که اين امر موجب تحول اين بخش خواهد شد.

نماينده منتخب مردم بندرعباس، قشم، حاجي آباد، بندرخمير و ابوموسي در مجلس شوراي اسلامي، ضمن تقدير از همدلي مديران دستگاه هاي زيرمجموعه وزارتخانه در استان اظهارداشت: در برخي حوزه ها از جمله بهزيستي در  بخش پيشگيري از آسيب هاي اجتماعي نياز به کار بيشتري هست و همچنين در بخش بيمه اي و تعاون نيز بايد نشست هاي مشترکي با سازمان جهاد کشاورزي، تعاون روستايي و اداره کل تعاون و کار استان بمنظور رفع برخي مشکلات داشت.

وي، خواستار ارائه گزارشي از تسهيلات اختصاص يافته بانک ها به بخش اشتغال و طرح هاي اشتغالزايي شد.

در ادامه اين نشست، مديرکل تعاون کار و رفاه اجتماعي هرمزگان، گفت: براي اشتغال استان در سالجاري، اعتبارات و طرحهايي در نظر گرفته شده است که در بخش روستايي از مجموع 289 ميليارد تومان اعتبار اختصاص داده شده، 185 ميليارد تومان آن تاکنون پرداخت شده است.

سليمي افزود: علاوه بر اشتغال روستايي، 352 ميلياردتومان براي طرح فراگير و بيش از 19 ميليارد تومان نيز در راستاي اجراي قانون ساماندهي و حمايت از مشاغل خانگي و در جهت توسعه مشاغل استان، اختصاص داده شده است.

وي اضافه کرد: همچنين براي ايجاد اشتغال مددجويان نهادهاي حمايتي و بنياد شهيد استان نيز 100 ميليارد تومان نيز ابلاغ شده است.

وي از طرح کارورزي و مهارت آموزي بعنوان دو طرح ديگر اشتغالزايي نام برد.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: سیاسی
شماره روزنامه: 3076
تاریخ :1397/08/12 ساعت 09:11:18
تعداد بازدید: 207
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی