گروه: سیاسی
شماره روزنامه:2983
تاریخ :1397/03/01 ساعت 12:51:08
تعداد بازدید: 169
خدمت به ایران در قامت سربازان گمنام
email pdf word plus minus reset color
وقتی واژه امنیت بر زبان جاری می شود، آرامش به ذهن خطور می کند و این آرامش ما را برای تلاش بیشتر وادار می کند.

عکس اصلی خبر

زمانی امنیت معنای بیشتری پیدا می کند که می بینیم حلقه ای از نا امنی دور ما را احاطه کرده ولی از قِبَل آن گزندی به ما نمی رسد.

دوری از این گزند یک جمله را همواره بر لبان هر ایرانی گنجانده و آن جمله این است که اینجا کشور مقتدر من ایران است. و ادامه می دهد باید ایرانی باشی تا بدانی امنیت چگونه حاصل می شود.

اما واقعیت امر چیست و چه اتفاقی افتاده که ما با افتخار از کشوری مقتدر به نام ایران سخن می گوئیم.

برای درک این مهم باید نیمه پنهان آرامش موجود را بازخوانی کنیم و بگوئیم چرا تعدی گری به ایران مقتدر ناکام مانده است.

در این مسیر افرادی دخیل هستند که شاید بارها و بارها از طریق رسانه ها آن را شنیده و دیده ایم. عده ای دیگر که بالاترین حجم این امنیت را بر دوش می کشند شاید برای خیلی ها گمنام باشد. این ها کسانی هستند که از آن ها با عنوان نام مبارک سربازان گمنام امام زمان(عج) یاد می شود. سربازانی که همواره در گمنامی چنان خدمتی ارائه می دهند که یک ایرانی به ایرانی بودنش در ابعاد مختلف از جمله امنیت می بالد.

حفظ حریم مقدس جمهوری اسلامی ایران از جمله تعهدات وزارت اطلاعات است. از این رو که این حریم با جان فشانی همین مردم بدست آمده و باید آن را به نحو احسن پاسداری کرد، سربازانی در گمنامی و زیر سایه توجهات امام زمان (عج)خدمتی عظیم به مردم ایران می کنند تا امنیت ایران همواره پایدار باقی بماند.

از این رو تاکنون خدمات ارزنده سربازان گمنام امام زمان در ابعاد مختلف ملی و استانی به عینه دیده ایم و رد پای این سربازان در حوزه های مختلف از جمله به زمین نشاندن تروریست از آسمان تا کشف فساد مشهود است.

ماموریت سربازان گمنام امام زمان(عج) بر هیچ کس پوشیده نیست و همواره در ابعاد مختلف اقتدار خود را به نمایش گذاشته اند. شناسایی افراد فرصت طلب در تجمعات مردمی با چراغ سبز دشمنان، خنثی کردن بمب گذاری تروریست ها، کشف فساد و اختلاس و خرابکاری ها، شناسایی جاسوسان و خائنین به اطلاعات کشور و... گوشه ای از اقدامات بی شمار سربازان گمنام امام زمان(عج) در سطح ملی است.

همین موارد را در استان هرمزگان نیز شاهد بوده ایم که با ورود سربازان گمنام امام زمان(عج) بسیاری از تخلفات و هنجار شکنی ها طی یک سال گذشته خنثی شده است .

همه این اقدامات در راستای حفظ منافع مردمی است که به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران اعتماد کردند و می خواهند کشوری سربلند و مقتدر در همه عرصه ها داشته باشند.

در پایان ذکر این نکته هم ضرورست که امنیت در وهله اول متکی به بصیرت جامعه است و هر شهروند باید بداند برای ادامه زیست نیازمند امنیت روانی و جانی در جامعه است و برای آن باید احساس مسئولیت کند. و از آنچه که موجب بر هم خوردن امنیت و آرامش می شود بپرهیزد. از سوی دیگر برای پر کردن خلاء و کاستی تلاش کند و توانمندی ها را پررنگ جلوه دهد؛ چرا که پیش گرفتن این مسیر شرایط را برای امنیت پایدار هموارتر می کند.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: سیاسی
شماره روزنامه: 2983
تاریخ :1397/03/01 ساعت 12:51:08
تعداد بازدید: 169
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی