گروه: اجتماعی
شماره روزنامه:3479
تاریخ :1399/06/23 ساعت 11:41:21
تعداد بازدید: 100
یک هزار و ۷۰۰ نفر در آزمون استخدامی تامین اجتماعی هرمزگان شرکت کردند
email pdf word plus minus reset color
مدیر کل تامین اجتماعی هرمزگان گفت : با مجوز از سوی هیات مدیره محترم سازمان تامین اجتماعی بمنظور جبران کسری نیرو از محل افت نیروی انسانی درسال ٩٩ در دو حوزه بیمه ای و درمان آزمون استخدامی برگزار شد.

عکس اصلی خبر

سیدفاضل حیدری بلوکی در گفت و گو با ایسنا، افزود: جمعه گذشته شاهد حضور داوطلبان علاقه مند پیرامون اشتغال در سازمان تامین احتماعی جهت خدمت به بیمه شدگان، مستمری بگیران و کارفرمایان هستیم .

بلوکی بیان کرد: آزمون در یک نوبت صبح و با حضور ١٧٢٤ نفر(١٢٤٩زن و ٤٧٥ نفر مرد) با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی  برگزار شده است .

وی تصریح کرد: فرایند جذب بدین شکل خواهد بود که پس از بررسی سطح علمی داوطلبان در این ازمون از سوی سازمان سنجش ، نفرات  برتر به میزان ٢ برابر ظرفیت مجوز جذب صادره از سوی هیات مدیره به استانها اعلام می شود .

مدیر کل تامین اجتماعی هرمزگان تشریح کرد: ، در این مرحله توسط کمیته تخصصی استخدام مستقر در استان‌ها نسبت به انجام مصاحبه های تخصصی اقدام و نفرات اول بمنظور  انجام مراحل گزینش به هسته گزینش معرفی و امیدواریم مراحل جذب و اشتغال این عزیزان در حداقل زمان ممکن میسر شود .

حیدری اضافه کرد: در این آزمون ۶۵ نفر در بخش درمانی و ۲۰ نفر نیز در شعب تحت پوشش هرمزگان اشتغال خواهند داشت.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: اجتماعی
شماره روزنامه: 3479
تاریخ :1399/06/23 ساعت 11:41:21
تعداد بازدید: 100
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی