گروه: ورزشی
شماره روزنامه:3439
تاریخ :1399/04/28 ساعت 10:49:12
تعداد بازدید: 285
با حضور معاون توسعه ورزش قهرمانی، مجمع آنلاین فدراسیون کشتی برگزار شد
email pdf word plus minus reset color
اولین مجمع آنلاین تاریخ ورزش ایران در فدراسیون کشتی برگزار شد.

عکس اصلی خبر

گروه ورزش

نخستین مجمع سالیانه فدراسیون کشتی در زمان ریاست علیرضا دبیر با حضور مهدی علی‌نژاد معاون توسعه ورزش قهرمانی به صورت وبینار با روسای هیات های استانی در ساختمان شماره یک وزارت ورزش و جوانان برگزار شد .

مجتبی عامری سیاهوئی سرپرست هیات کشتی استان که به صورت وبینار در این مجمع حضور داشته بیان داشت : دبیر رییس فدراسیون کشتی با ارائه گزارشی از پرداخت و تسویه بدهی ها گفت: بدهی به جا مانده از فدراسیون قبلی نزدیک به ۶۰ میلیارد تومان بود اما با لطف خدا توانستیم در این مدت بیش از سی میلیارد تومان از بدهی ها را پرداخت کنیم که ریز این پرداختی ها به مجمع ارائه شد. سرپرست هیات کشتی استان در ادامه گفت : علی نژاد ،معاون وزیر ورزش و جوانان در این مجمع ضمن تایید برنامه های موفق دبیر در طول مسوولیت در فدراسیون در سال گذشته افزود : کسب کرسی بین المللی یکی از برنامه‌های مهم فدراسیون کشتی است و کرسی که به سختی به دست آمده نباید به آسانی از دست می رفت و حالا امیدواریم که با حضور حمید سوریان بتوانیم این مسوولیت را دوباره به دست بیاوریم. سوریان از قهرمانان بزرگ نامی کشتی  ایران و دنیا بوده و این شایستگی را دارد که باز هم این کرسی را برای ایران به دست بیاورد.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: ورزشی
شماره روزنامه: 3439
تاریخ :1399/04/28 ساعت 10:49:12
تعداد بازدید: 285
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی