گروه: شهرستان
شماره روزنامه:2976
تاریخ :1397/02/24 ساعت 09:47:36
تعداد بازدید: 39
نشست صمیمانه دانشجویان با رییس دانشگاه پیام نور بندرخمیر
email pdf word plus minus reset color
نشست دانشجویان فعال فرهنگی، با حضور احمد زاهری رییس دانشگاه پیام نور بندرخمیر و مدیرفرهنگی در دفتر ریاست برگزار و درخواست ها و مطالبات دانشجویان با رئیس دانشگاه در میان گذاشته شد.

عکس اصلی خبر

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور بندرخمیر؛  رییس دانشگاه پیام نور بندرخمیر ضمن اعلام خرسندی از حضور دانشجویان، هدف از برگزاری این جلسات را پیشرفت دانشگاه و رفع مشکلات دانست و گفت یکی از نکات مثبت نشست با فعالین فرهنگی و دانشجویی، بحث و نقد منصفانه مسائل مربوط به دانشگاه است که می توان به راحتی آن را بیان داشت و به نتیجه مطلوب رسید.

وی در ادامه افزود: اساس حیات و ادامه کار دانشگاه حضور و فعالیت دانشجویان است و بدون مشارکت و فعالیت آنان عملاً هرگونه تلاش و اقدامی به نتیجه نخواهد رسید و امکانپذیر نیست و اذعان داشت از هر پیشنهاد اجرایی برای کار علمی و فرهنگی استقبال می کنیم و سعی بر این است که با استفاده از ظرفیت و پتانسیل کانون های قرآنی در برگزاری کلاسهای قرآنی و شرکت در مسابقات قرآن محیط دانشگاه معنوی باشد.

زاهری با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در خصوص دانشجو که می فرمایند دانشجو باید نسبت به علم و عدالت خواهی و آزاداندیشی و آزادیخواهی متعهد باشد گفت: انتظار می رود دانشجویان نسبت به مسائل سیاسی مربوط به منطقه آگاه باشند و با سعی و تلاش در فتح قله های علمی، در حقظ اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران بکوشند.

رییس دانشگاه پیام نور بندرخمیر دانشجویان را به استفاده از ظرفیت ها و پتانسیل دانشگاه تشویق کرد و از آنان خواست همراه با اساتید خود در برنامه های پژوهشی و تحقیقاتی مربوط به شهر و روستای خود شرکت کنند.

در پایان دانشجویان حاضر در جلسه پرسش های خود را در مورد مسائل آموزشی، پژوهشی و رفاهی مطرح کردند و از رئیس دانشگاه پاسخ هایی در خصوص موارد مطرح شده دریافت کردند.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: شهرستان
شماره روزنامه: 2976
تاریخ :1397/02/24 ساعت 09:47:36
تعداد بازدید: 39
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی