گروه: اجتماعی
شماره روزنامه:2936
تاریخ :1396/11/19 ساعت 08:52:23
تعداد بازدید: 49
تشریح جزییات برنامه های راهپیمایی 22 بهمن در بندرعباس
email pdf word plus minus reset color
رئیس ستاد دهه فجر استان هرمزگان به تشریح جزییات برنامه های راهپیمایی 22 بهمن در بندرعباس پرداخت.

عکس اصلی خبر

حجت‌الاسلام علی‌اکبر میرزایی در گفت‌وگو با ایسنا، افزود: مراسم راهپیمایی یوم الله 22 بهمن همزمان با سراسر کشور در بندرعباس برگزار می شود .

وی با بیان این مراسم از ساعت 9 صبح آغاز و به صورت زنده از شبکه خلیج فارس پخش می شود، تصریح کرد: راهپیمایی 22 بهمن از بلوار ساحلی ابتدای خیابان بهادرجنوبی تا حوضچه پشت فرمانداری بندرعباس برگزار می شود .

رئیس ستاد دهه فجر استان هرمزگان با اشاره به اینکه سخنگوی دولت و رئیس سازمان برنامه‌وبودجه کشور در راهپیمایی روز 22 بهمن در بندرعباس حاضر می‌شود، اضافه کرد: محمدباقر نوبخت قرار است در این راهپیمایی به‌عنوان سخنران ویژه حضورداشته و در جمع مردم ولایتمدار استان هرمزگان به ایراد سخنرانی بپردازد .

میرزایی با دعوت از مردم به حضور حماسی و ثبت برگ زرین دیگری در دفتر انقلاب اسلامی در استان هرمزگان، عنوان کرد: گروه‌های سرود دانش آموزی در ابتدای مسیر به ارائه برانمه می پردازند .

رئیس ستاد دهه فجر استان هرمزگان در پایان از تجلیل نخبگان در عرصه های اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی، سیاسی، علمی و زمینه های مختلف استان هرمزگان در انتهای مسیر راهپیمایی 22 بهمن در بندرعباس خبرداد.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: اجتماعی
شماره روزنامه: 2936
تاریخ :1396/11/19 ساعت 08:52:23
تعداد بازدید: 49
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی