گروه: سیاسی
شماره روزنامه:2958
تاریخ :1397/01/22 ساعت 08:02:19
تعداد بازدید: 96
مدیرکل تبلیغات اسلامی هرمزگان: برخی افراد با ایجاد شور و احساس بین مردم مخالفند
email pdf word plus minus reset color
مدیرکل تبلیغات اسلامی هرمزگان با تاکید بر اینکه جامعه اسلامی علاوه بر شعور و آگاهی نیازمند شور و نشاط نیز است گفت: گاهی مواقع برخی از افراد با ایجاد و شور و احساس در بین مردم مخالفت می‌کنند، اما این ایده و طرز تفکر را نمی‌پذیریم.

عکس اصلی خبر

حجت‌الاسلام علی‌اکبر انصاری‌راد در گفت‌وگو با فارس، ضمن تبریک آغاز هفته هنر انقلاب اسلامی به تشریح وظایف هنرمند متعهد پرداخت و اظهار داشت: انقلابی کارکردن در کنار انقلابی ماندن یکی از ویژگی‌هایی است که هنرمندان متعهد انقلاب اسلامی باید از آن برخوردار باشند.

وی در ادامه افزود: البته بسیاری از هنرمندان ایرانی، خود را به ویژگی انقلابی کارکردن و انقلابی بودن آراسته‌اند و به دنبال انجام کارهای انقلابی هستند، چه بسا نویسندگان انقلابی که با تمام سعی و همت خود در راستای اعتلای فرهنگ و ارزش‌های انقلاب اسلامی تلاش می‌کنند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی هرمزگان تصریح‌کرد: درحال حاضر بازیگرانی در عرصه‌های مختلف سینما، تلویزیون و تئاتر فعالیت می‌کنند و در این مسیر به توفیقات خوبی دست یافته‌اند.

 انصاری‌راد با تاکید براینکه هنرمند در هر عرصه‌ای که فعالیت می‌کند باید انقلابی باشد ابراز داشت: هنرمندان ایران اسلامی می‌بایست علاوه بر انقلابی فکرکردن و انقلابی ماندن، انقلابی نیز کار کنند.

وی در ادامه، آگاهی‌بخشی به عموم را وظیفه دیگر هنرمند متعهد انقلاب اسلامی عنوان کرد و افزود: یک هنرمند متعهد باید مسائل فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و ... از طریق هنر به جامعه به ویژه نسل جوان بصیرت‌افزایی و آگاهی بخشی کند. 

مدیرکل تبلیغات اسلامی هرمزگان همچنین با تاکید بر اینکه هنرمند متعهد باید واقعیت‌های عینی جامعه را در قالب هنر به تمامی آحاد مردمی تبیین کند گفت: هنرمندان باید قادر باشند مسائل و واقعیت‌های عینی جامعه را برای مردم به تصویر بکشد و یا از طریق قلم و هر روش دیگر هنری آثار ماندگاری را در این زمینه خلق کنند.

انصاری‌راد اضافه کرد: جامعه اسلامی علاوه بر ایجاد شعور و ارتقای سطح بینش فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی  و .. برای مردم و بیان واقعیت‌ها نیازمند ایجاد شور و احساس نیز است و این یکی دیگر از وظایف هنرمندان متعهد است که باید مورد توجه قرار دهند.

وی در ادامه تاکید کرد: گاهی مواقع برخی از افراد با ایجاد شور و احساس در بین مردم مخالفت می‌کنند، ما این ایده و طرز تفکر را نمی‌پذیریم، همانگونه که جامعه در ابعاد مختلف نیازمند ایجاد شعور و بصیرت است به شور و احساس نیز نیازمند است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی هرمزگان ادامه داد: امروزه جامعه اسلامی علاوه بر رشد آگاهی‌ها و باورهای دینی و اعتقادی نیازمند نشاط و امید هستند می‌بایست زمینه فعالیت هنرمندان متعهد در این راستا را فراهم کرد.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: سیاسی
شماره روزنامه: 2958
تاریخ :1397/01/22 ساعت 08:02:19
تعداد بازدید: 96
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی