گروه: حوادث
شماره روزنامه:2929
تاریخ :1396/11/09 ساعت 09:29:49
تعداد بازدید: 130
دستگیری عامل مزاحمت در پیام‌رسان‌های موبایلی در بندرعباس
email pdf word plus minus reset color
رئیس پلیس فتا استان از دستگیری عامل مزاحمت در پیام‌رسان‌های موبایلی خبر داد و گفت: متاسفانه برخی افراد از شبکه‌های اجتماعی برای انتقام جویی استفاده می کنند.

عکس اصلی خبر

سرهنگ افتخاری در این خصوص گفت: درپی مراجعه یکی از شهروندان بندرعباسی مبنی بر ایجاد مزاحمت در شبکه‌های اجتماعی، موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس فتا قرار گرفت.

وی افزود: برابر اظهارات شاکی، فردی ناشناس از طریق یکی از پیام‌رسان‌های موبایلی اقدام به ارسال مطالب زشت و فایل ناپسند برای وی کرده بود که باعث سلب آرامش شاکی و خانواده وی شده است.

رئیس پلیس فتا هرمزگان تصریح کرد: در بازبینی فنی تجهیزات شاکی و بررسی‌های اولیه مشخص شد متهم از یک هویت جعلی برای ایجاد مزاحمت استفاده نموده که در ادامه با انجام اقدامات فنی و شگرد های خاص پلیس متهم به هویت "ع.الف" شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی در مخفیگاه خود دستگیر شد.

وی بیان کرد: متهم در بازجویی های فنی ضمن اعتراف به بزه انتسابی اظهار کرد: با خریداری شماره تلفن با مشخصات دیگران در شبکه‌های اجتماعی مختلف حساب کاربری ایجاد کرده بود و برای انتقام از کسانی که با آن‌ها اختلاف داشته، ایجاد مزاحمت کرده است.

سرهنگ افتخاری تصریح کرد: با بررسی های فنی بر روی تلفن همراه متهم حساب های کاربری مختلفی شناسایی شد و همچنین مشخص شد متهم برای پیشبرد اهداف خود از نام برخی از مقامات استانی سوء استفاده کرده است.

این مسئول انتظامی به شهروندان توصیه کرد: در صورتی که سیم کارت های خود را در اختیار دیگران قرار می‌دهند با مراجعه به دفاتر مربوطه سند سیم کارت را به اسم استفاده کننده ثبت کنند.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: حوادث
شماره روزنامه: 2929
تاریخ :1396/11/09 ساعت 09:29:49
تعداد بازدید: 130
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی