گروه: حوادث
شماره روزنامه:2942
تاریخ :1396/11/30 ساعت 09:24:06
تعداد بازدید: 145
مرزبانی هرمزگان یک باند قاچاق سوخت را متلاشی کرد
email pdf word plus minus reset color
مرزبانی هرمزگان یک باند قاچاق سوخت را متلاشی کرد

عکس اصلی خبر

به گزارش ایرنا، سرهنگ علی اصغر خرم روی با اعلام این خبر به خبرنگاران اظهار داشت: با متلاشی شدن این باند، یک فروند شناور لندینگ کرافت نیز توقیف و 150هزار لیتر گازوییل بدست آمد. وی ادامه داد: با اقدام به موقع عوامل اطلاعات دریابانی هرمزگان و درعملیات سریع و غافلگیرانه این محموله سوخت قاچاق در سواحل شهرستان بندرعباس شناسایی و توقیف شد.

فرمانده مرزبانی هرمزگان اظهارداشت: در این رابطه یک نفر متهم دستگیر و اقدام قانونی از طریق مراجع قضائی به صورت ویژه در حال پیگیری است. خرم روی اضافه کرد: با توجه به پیامدهای مخرب و تاثیرگذار پدیده قاچاق بر اقتصاد کشور، برخورد قاطع با باندها وشبکه های سازمان یافته قاچاق کالا وارز به صورت ویژه در دستور کار این فرماندهی قرار دارد.

وی تاکید کرد: قاچاق کالا و ارز تاثیرات بسیار بدی براقتصاد کشور دارد وازهمین رو مرزبانی هرمزگان مصمم است تا با مبارزه جدی با این معضل اقتصادی ، چرخه تولید را در کشور رونق بخشد و در پی آن اشتغال زایی و مشکلات اقتصادی نیز برطرف شود. هرمزگان با 103 هزار کیلومتر مربع وسعت ، 13 شهرستان و 5 محور اصلی ورودی و خروجی دارای راه هوایی، ریلی، دریایی و جاده ای است که بندر شهید‌ رجایی به عنوان دروازه طلایی اقتصاد ایران یکی از بندرهای مهم استان به شمار می آید.  موقعیت استراتژیک هرمزگان باعث شده حجم قابل توجهی از کالای قاچاق از طریق مبادی رسمی ، ساحلی ، روستایی و خورها به طور غیرمجاز وارد استان شود.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: حوادث
شماره روزنامه: 2942
تاریخ :1396/11/30 ساعت 09:24:06
تعداد بازدید: 145
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی