گروه: اجتماعی
شماره روزنامه:2913
تاریخ :1396/10/13 ساعت 09:17:49
تعداد بازدید: 39
تصویب اجرای هفت طرح گردشگری و تفریحی در هرمزگان
email pdf word plus minus reset color
سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان از تصویب اجرای هفت طرح گردشگری و تفریحی در هرمزگان در کارگروه تخصصی میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان خبر داد.

عکس اصلی خبر

به گزارش ایسنا، رضا مدرس در ششمین نشست کارگروه تخصصی میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان هرمزگان، عنوان کرد: در این جلسه به 10 پرونده طرح گردشگری مورد رسیدگی قرار گرفت که سه طرح به علت نواقص پرونده‌ای از دستور کار خارج و به تصویب نرسید.

وی ادامه داد: اجرای هفت طرح گردشگری و تفریحی در شهرستان بندرعباس و سایر شهرستان‌های استان هرمزگان جهت ایجاد اشتغال و رونق تولید و فضای کسب کار در این نشست به تصویب اعضا کارگروه رسید.

سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان افزود: همچنین موارد جانمایی مربوط به طرح نمونه گردشگری در جزیره هرمز و طرح نمونه گردشگری در تدرویه بستک و همچنین جشنواره غذاهای دریایی در شهر بندرعباس نیز در این نشست مطرح و مصوب شد.

مدرس تصریح کرد: کارگروه میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری از کارگروه‌های مهم ذیل شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان است و از جمله وظایف مهم این کارگروه برنامه‌ریزی بلندمدت و میان‌مدت بخش گردشگری، میراث فرهنگی و صنایع‌دستی استان در چارچوب برنامه‌های توسعه کشور و طرح‌های آمایش و طرح‌های توسعه و عمران استان و توسعه صنعت گردشگری استان از طریق آماده‌سازی و معرفی قطب‌های گردشگری، حفاظت از بناهای دارای ارزش فرهنگی و تاریخی و تقویت انگیزه سیر و سفر و سیاحت از طریق ایجاد تسهیلات و تجهیزات گردشگری است.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: اجتماعی
شماره روزنامه: 2913
تاریخ :1396/10/13 ساعت 09:17:49
تعداد بازدید: 39
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی