گروه: حوادث
شماره روزنامه:2946
تاریخ :1396/12/08 ساعت 08:10:42
تعداد بازدید: 141
افزایش 140 درصدی کشف مواد مخدر در هرمزگان
email pdf word plus minus reset color
فرمانده انتظامی هرمزگان گفت: میزان کشف مواد مخدر در بهمن ماه امسال در استان در همسنجی با مدت مشابه سال گذشته 140 درصد رشد داشته است.

عکس اصلی خبر

سردار عزیزالله ملکی اظهار داشت: با تلاش ماموران انتظامی استان و با اجرای طرح های مبارزه با قاچاق مواد مخدر در بهمن ماه امسال، در مجموع 5 تن و 593 کیلوگرم انواع مواد مخدر در هرمزگان کشف شده است .

وی افزود: بیشترین مواد مخدر کشف شده تریاک به میزان 4 تن و 725 کیلوگرم است .

وی با اشاره به متلاشی سازی 3 باند قاچاق مواد مخدر در هرمزگان در بهمن امسال، خاطرنشان کرد: در همین مدت زمان 61 دستگاه خودرو سبک و سنگین حامل موادمخدر شناسایی ، توقیف و 226 نفر قاچاقچی مواد مخدر نیز دستگیر شدند .

سردار ملکی ضمن قدر دانی از تعامل خوب مردم با نیروی انتظامی از آنها خواست تا در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک قاچاق مراتب را برای پیگیری به پلیس 110 اطلاع دهند .

استان هرمزگان بواسطه همسایگی با 2 استان سیستان و بلوچستان و کرمان به نوعی بستر و محل انباشت مواد مخدر شده و قاچاقچیان برای انتقال مواد مخدر از این استان ها باید از مسیر خشکی و دریایی هرمزگان استفاده می کنند .

هر چه مبارزه نیروهای انتظامی و امنیتی کشور با قاچاقچیان مواد مخدر به روزتر و قاطع تر می شود از دیگر سو سوداگران مرگ شیوه های جدیدتری در پیش می گیرند که انتقال مواد مخدر نیز از نقطه ای به نقطه دیگر پیچیده تر و غیرقابل دسترس تر شده و چرخه وسوسه انگیز سودآوری و سوداگری از بین نمی رود .

امروز روش حمل و نقل مواد مخدر از خشکی به دریا کشیده شده و با توجه به مرز طولانی هرمزگان از جاسک تا پارسیان به طول 900 کیلومتر، قاچاقچیان مواد مخدر این مسیر را با شناور و قایق های تندرو در پیش گرفته اند.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: حوادث
شماره روزنامه: 2946
تاریخ :1396/12/08 ساعت 08:10:42
تعداد بازدید: 141
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی