گروه: فرهنگ و ادب
شماره روزنامه:3451
تاریخ :1399/05/12 ساعت 11:10:30
تعداد بازدید: 92
جلوگيري از پنج هزارو 657 مورد تخلف شهري در بندرعباس
email pdf word plus minus reset color
مدير پيشگيري و رفع تخلفات شهري شهرداري بندرعباس گفت: در چهار ماه ابتدايي سال جاري با انجام اقدامات به موقع و ضربتي از پنج هزار و 657 مورد تخلف مربوط به ساخت و ساز و سد معابر در بندرعباس ممانعت به عمل آمد.

عکس اصلی خبر

رضا خوشبخت افزود: در اين مدت با حضور به موقع نيروهاي اين مجموعه در صحنه تخلف از دو هزار و 30 مورد ساخت و ساز غيرمجاز و سه هزار و 627 مورد سد معابر خودروهاي ميوه فروش ، دست فروشان و مغازه داران جلوگيري شد.

وي اضافه کرد: توسعه شهر بندرعباس ، گسترش شهرنشيني و رونق فعاليت هاي اقتصادي در اين شهر عاملي شده تا سودجويان و متخلفان از هر راهي بصورت غيرقانوني اقدام به ساخت و ساز و کسب و کار نمايند.اين مقام مسئول با بيان اينکه حفظ حقوق شهروندان و سلامت و زيبايي شهر خط قرمز اين مجموعه در برخورد با متخلفان است گفت: با هرگونه تفکيک بدون مجوز زمين ، تغيير خودسرانه افراد در کاربري واحدهاي مسکوني و تجاري ، ديوار کشي و تصرف کوچه براساس قانون برخورد مي شود.

رضا خوشبخت تصريح کرد: گشت هاي پيشگيري و رفع تخلف شهري شهرداري بندرعباس بصورت ويژه و روزانه در تمام نقاط شهر بر ساخت و سازها و فعاليت شهروندان نظارت مستقيم دارند.

وي يادآور شد: يکي از مهمترين مباني براي داشتن شهري بدون تخلف و زيبا، مطالبه گري مردم است که اگر تخلفي را در هر نقطه از شهر مشاهده کردند آن را مهم دانسته و به شهرداري بندرعباس اطلاع دهند.مدير پيشگيري و رفع تخلفات شهري شهرداري بندرعباس از شهروندان به عنوان مهمترين ناظران بر فعاليت هاي شهري نام برد و از آنان در اعلام به موقع گزارش هاي تخلف قدرداني کرد. رضا خوشبخت در پايان گفت: سامانه 137 شهرداري بندرعباس در طول 24 ساعت شبانه روز آماده دريافت گزارش هاي مردمي است.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: فرهنگ و ادب
شماره روزنامه: 3451
تاریخ :1399/05/12 ساعت 11:10:30
تعداد بازدید: 92
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی