گروه: اجتماعی
شماره روزنامه:3415
تاریخ :1399/03/21 ساعت 09:48:50
تعداد بازدید: 243
زایمان موفق ۳ مادر باردار مبتلا به کرونا در بیمارستان خلیج فارس بندرعباس
email pdf word plus minus reset color
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان از زایمان موفق ۳ مادر باردار با علائم بیماری کووید ۱۹ و تست مثبت این بیماری در بیمارستان خلیج فارس بندرعباس خبر داد.

عکس اصلی خبر

دکتر عبدالله غریب زاده افزود: این سه مادر باردار هر کدام با علائم تب، سرفه، و گلودرد به بیمارستان مراجعه کرده و پس از انجام تست مشخص شد هر سه مثبت کووید ۱۹ هستند .

این مقام مسئول با اشاره به داشتن بیماری زمینه ای (فشار خون) یکی از این مادران باردار تصریح کرد: این مادر با علائم تب و سرفه و به دلیل بالا بودن فشار خون بلافاصله در بخش زایمان بیمارستان بستری شد و پس از طی مراحل زایمان نوزاد پسر خود را در ۳۷ هفتگی بارداری بصورت طبیعی بدنیا آورد، حال عمومی مادر و کودک خوب است و مادر در بخش تنفسی کووید ۱۹ بستری است .

وی عنوان کرد: مادر بارداری که در ۱۴ خرداد با سرفه و گلودرد به بیمارستان مراجعه می کند و تست کووید ۱۹ وی مثبت اعلام می شود؛ توسط کادر درمانی مورد معاینات بالینی لازم قرار می گیرد، و پس از بستری در بخش زایمان در هفته ۳۸ بارداری نوزاد دختر خود را بدنیا می آورد و نوزاد به دلیل مشکل تنفسی در بدو تولد جهت انجام تست کووید تحت نظر می باشد و مادر نیز از بیمارستان مرخص شد .

معاون درمان دانشگاه بیان کرد: مادر باردار در هفته ۳۶ بارداری و با سابقه یک بار سقط جنین با علائم تب پس از مراجعه به بیمارستان بلافاصله مورد تست کووید قرار گرفته و پس اعلام نتیجه و مثبت کرونا اقدامات لازم جهت انجام عمل سزارین انجام می شود، که در نهایت نوزاد پسر در کمال سلامتی به دنیا می آید، حال عمومی هر دو خوب است و مادر در بخش کووید ۱۹ بستری، و نوزاد در بخش نوزادان تحت نظر است .


up email pdf word plus minus reset color
گروه: اجتماعی
شماره روزنامه: 3415
تاریخ :1399/03/21 ساعت 09:48:50
تعداد بازدید: 243
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی