گروه: اجتماعی
شماره روزنامه:2936
تاریخ :1396/11/19 ساعت 08:48:34
تعداد بازدید: 46
نمایشگاه دستاوردهای علمی، پژوهشی دانش آموزی در هرمز گشایش یافت
email pdf word plus minus reset color
مدیر آموزش و پرورش هرمز گفت: نمایشگاه دستاوردهای علمی، پژوهشی، کار و فناوری دانش آموزان جزیره هرمز گشایش یافت.

عکس اصلی خبر

علی بمپوریان در گفتگو با خبرنگار مهر اظهارداشت: این نمایشگاه به منظور به تصویر کشیدن توانمندی و استعداد دانش آموزان مدارس استعدادهای درخشان ، معرفی دانش آموزان برتر و هدایت دانش آموزان به سوی انتخاب رشته آگاهانه بر حسب توانمندی و نیاز جامعه دایر شده است .

مدیر آموزش و پرورش هرمز با اشاره به شعار سال از سوی مقام معظم رهبری اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال اظهارداشت: دانش آموزان با خلق آثار علمی، پژوهشی وکار و فناوری در واقع به همه مردم یاد آور می شوند که هر فردی بر اساس استعداد و توانمندی که دارد باید برای رشد و تعالی ایران اسلامی بکوشد .

بمپوریان گفت: آثار دانش آموزان نشان از همت و اعتماد به نفس آنان در سنگر علم و دانش به ویژه در ترویج فرهنگ کارآفرینی در جامعه به منظور ایجاد فرصت های شغلی و درآمد زایی با رعایت فوانین و ضوابط اسلامی - ایرانی دارد .

وی  ادامه داد: در این نمایشگاه با ۲۱غرفه نظیر  زیست محیطی ، علوم انسانی، بازارچه کار و فناوری، کافه کتاب و زبان انگلیسی به نمایش گذاشته شده است .

بمپوریان تاکید کرد: شعار اصلی این نمایشگاه را اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال  تشکیل می دهد که دانش آموزان در این اقدام فرهنگی به مردم توصیه می کنند که کالای ایرانی بخرند تا تولید و اشتغال در کشور تقویت و گسترش یابد. وی گفت: این نمایشگاه از ۱۶ بهمن تا ۲۲بهمن ماه در سالن ورزشی دبیرستان حضرت هاجر(س) دایر است. جزیره هرمز دارای ۱۲۰۰ دانش آموز است که در ۸ فضای آموزشی در حال تحصیل هستند.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: اجتماعی
شماره روزنامه: 2936
تاریخ :1396/11/19 ساعت 08:48:34
تعداد بازدید: 46
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی