گروه: اجتماعی
شماره روزنامه:2916
تاریخ :1396/10/18 ساعت 09:37:24
تعداد بازدید: 34
اهمیت بهداشت و درمان یکی از اولویت های هرمزگان
email pdf word plus minus reset color
نماینده مردم هرمزگان در مجلس،ضرورت اهمیت کار بهداشت و درمان در هرمزگان بالا است و از اولویت های اصلی هرمزگان بشمار می رود.

عکس اصلی خبر

به گزارش روابط عمومی دفتر حسین هاشمی تختی نماینده مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی ، حسین هاشمی تختی در نشست مجمع خیرین سلامت که با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خیرین حوزه سلامت و مسئولان مربوطه برگزار شد گفت : همه از اهمیت حوزه بهداشت و درمان مطلع هستیم و باید به همدیگر کمک کنیم تا روند رشد در این بخش سرعت بیشتری بگیرد.

وی ادامه داد: هنوز باید کارهای زیادی در حوزه بهداشت و درمان انجام دهیم تا به نرم کشوری برسیم .

نماینده مردم هرمزگان با اشاره به اینکه باید همه تلاش مضاعف داشته تا زودتر به نتیجه مطلوب برسیم اظهار داشت : در زمان ریاست استانداری ، کارها ی زیادی از قبیل بازسازی و تجهیزات بیمارستان شهید محمدی تا شروع به کار عملیات ساختمانی سوانح  سوختگی ، احداث خانه بهداشت و...انجام داده که خدا رو شکر الان به نتیجه رسیده است .

هاشمی تختی تاکید کرد : برای اینکه مشکلات مردم در حوزه بهداشت و درمان کمتر شود بدنبال خیرین چه در داخل و چه در خارج از کشور بوده و از آنها خواهش می کنیم که به کمک این حوزه بیایند و ما دست آنها را به گرمی می فشاریم .

عضو کمیسیون عمران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه همدلی باید سرلوحه کار ما قرار بگیرد تصریح کرد: ما آمادگی لازم را بر ای کمک به حوزه بهداشت و درمان داریم و اگر نیاز است طرحی به مجلس ارائه شود که به ارتقاء این بخش کمک کند ما این پیشنهادات را در مجلس مطرح و پیگیر آن خواهیم بود و اگر هم نیاز است در استان نیز رایزنی هایی با دیگر دستگاه های صورت بگیرد ما این کار را خواهیم کرد.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: اجتماعی
شماره روزنامه: 2916
تاریخ :1396/10/18 ساعت 09:37:24
تعداد بازدید: 34
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی