گروه: شهرستان
شماره روزنامه:3473
تاریخ :1399/06/16 ساعت 10:41:44
تعداد بازدید: 120
بيش از 9500 دانش آموز بستكي سال تحصيلي جديد را آغاز كردند
email pdf word plus minus reset color
در راستاي بازگشايي مدارس و نواختن زنگ آغاز سال تحصيلي جديد، بيش از 9500 دانش آموز بستكي آموزش خود را در اين شهرستان آغاز كردند.

عکس اصلی خبر

مدير آموزش و پرورش اين شهرستان در آيين نواختن زنگ بازگشايي مدارس كه با حضور نماينده مدير كل آموزش و پرورش استان هرمزگان و مسئولين شهرستاني برگزار شد، ضمن تبريك آغاز سال تحصيلي جديد، افزود: با توجه به اينكه امسال به دليل بيماري كرونا ويروس سال تحصيلي متفاوتي داريم، بر اساس تصمیمات استانی و وزارت آموزش و پرورش با توجه به شرايط حساس و حفظ سلامتي دانش آموزان، روند آموزش در کلیه مدارس با رعايت كامل دستورالعمل هاي بهداشتي و فاصله گذاري ايمن آموزش به صورت حضوری می باشد .

غلامحسين عابري اضافه کرد: از آنجايي كه حفظ سلامتی دانش آموزان، همكاران و آرامش خانواده ها جزء اولویت کاری آموزش و پرورش است از تمامی ظرفیت ها جهت ايمن بودن مدارس و كم كردن استرس بين دانش آموزان و خانواده ها استفاده می شود .

وي با اشاره به اينكه در مدارس پر جمعیت بصورت زوج و فرد و چرخشی کلاس ها دایر مي شود، تصريح كرد: در مدارسي كه جمعيت دانش آموزي آن كمتر از پنجاه نفر مي باشد كلاس ها به صورت حضوري و با رعايت فاصله گذاري ايمن و رعايت نكات بهداشتي برگزار مي گردد .

اين مقام مسئول با تأكيد بر اينكه آموزش آينده سازان اين مرز و بوم نباید تعطیل باشد، گفت: مدیران و معلمان  مدارس خواست علاوه بر کلاس حضوری، برنامه هفتگی آموزشگاه خود را با تصویب شورای مدرسه در پلت فرم شاد بصورت آنلاین در روز چهارشنبه ادامه دهند .

عابري در ادامه بر استفاده از ماسك توسط دانش آموزان قبل از ورود به مدرسه تأكيد كرد و افزود: سال تحصيلي جديد بيش از 9 هزار 500 دانش آموز در 105 مدرسه و 450 كلاس درس از امروز 15 شهريورماه همزمان با سراسر كشور آموزش خود را آغاز كردند .

مدير آموزش و پرورش شهرستان بستك اضافه كرد: در جهت حفظ سلامت دانش آموزان و همكاران ضمن ضدعفونی و گندزدایی در تمامي مدارس از جمله کلاس، سرویس های بهداشتی و محیط های باز مدارس نكات بهداشتي و فاصله گذاری اجتماعی رعايت می شود .


up email pdf word plus minus reset color
گروه: شهرستان
شماره روزنامه: 3473
تاریخ :1399/06/16 ساعت 10:41:44
تعداد بازدید: 120
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی