گروه: اجتماعی
شماره روزنامه:3023
تاریخ :1397/05/17 ساعت 09:19:22
تعداد بازدید: 83
اکرمي: صدا و سيما اعتماد سازي کند نفيسي : بايد فضاي امن براي احزاب فراهم شود
email pdf word plus minus reset color
جلسه هم انديشي احزاب با معاون سياسي – امنيتي استاندار هرمزگان برگزار شد. اين نشست که با حضور دکتر نفيسي مدير کل سياسي تازه منصوب شده ي استانداري هرمزگان انجام شد و در نوع خود کم سابقه بود، به بررسي شرايط اجتماعي، سياسي، اقتصادي هرمزگان پس از خروج امريکا از برجام پرداخت و با راهکارهاي مختلفي که نمايندگان احزاب حاضر در جلسه ارائه دادند، تصويري از شرايط جامعه ي هرمزگان را به مسولان ياد شده بود.

عکس اصلی خبر

نفيسي در ابتداي نشست گفت: استانداري و دستگاه هاي اجرايي، نمايندگان دولت تدبير و اميد هستند و براي ارايه خدمت رساني به مردم هيچ گونه مرزي را براي آن قايل نيستند. وي با اشاره به اينکه بايد فضاي امن براي فعاليت هاي همه طيف سياسي اعم از اصولگرا، اصلاح طلب، اعتدالگرا، تسنن، تشيع و هر ايراني ساکن در هرمزگان  ايجاد کنيم گفت: در اين شرايط ارتقاء حس همبستگي ملي و استحکام پيوند دولت و ملت و ايجاد فضاي نشاط و اميد مي تواند توسعه جامعه مدني و احزاب سياسي  را در سرلوحه کار خود قرار دهد .

اکرمي معاون سياسي ، امنيتي، استانداري هرمزگان که با حوصله حرف ها و انتقادات نمايندگان احزاب را شنيده بود، در پايان گفت: اين آغاز راهي است که طراحي کرده ايم و  از اين پس بايد با هم نشست بيشتري داشته باشيم و مسايل را به شکل دقيق تر و راهکارهاي اصولي تر و کارشناسي تر بررسي کنيم . وي افزود. همه گفته ها و نظرهاي جمع حاضر حکايت از آن دارد که وضع امروز ما خوب نيست و براي مواجه با آن بايد تدبيري اندشيده شود . اکرمي گفت: براي برون رفت از وضع موجود ميشه روش هاي مختلف بکار گرفت. اينکه بشينيم گوشه اي و هي نق بزنيم ! اما هيچ ايراني مدعي دوست داشتن ايران آن را نمي پذيرد. بلکه بهترين راه اين است که اشکالات را بپذيريم و براي اصلاح و بهبود آن همه دست به دست همديگر داده، مشکلات را حل نماييم.

معاون سياسي، و امنيتي استانداري گفت: بايد همه با هم فکر کنيم و توليد نارضايتي را متوقف سازيم. اکرمي با ذکر اينکه ما نياز به گفتگوي بيشتر با مردم داريم گفت: صدا و سيماي مرکز استان از همه فعالين سياسي استان دعوت کند تا مردم از زبان خودشان حرف هاي نمايندگان احزاب را بشنوند.

و ي در پايان تاکيد کرد که يکي از راه هاي اعتماد سازي در جامعه اين است که صدا و سيما در اين زمينه فعال تر برخورد کند و خدشه اي که وارد شده مجدداً اعتماد سازي کند.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: اجتماعی
شماره روزنامه: 3023
تاریخ :1397/05/17 ساعت 09:19:22
تعداد بازدید: 83
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی