گروه: اقتصادی
شماره روزنامه:3157
تاریخ :1397/12/21 ساعت 08:52:14
تعداد بازدید: 1615
تردد مسافران و جريان ترافيکي در بندر شهيد حقاني روان سازي مي شود
email pdf word plus minus reset color
مدير اداره بنادر و دريانوردي شهيد باهنر و بنادر شرق هرمزگان از اجراي پروژه ساماندهي ورودي بندر شهيد حقاني بندرعباس به عنوان بزرگترين پايانه مسافري دريايي ايران خبر داد.

عکس اصلی خبر

به گزارش دريافتي، «حميدرضا محمدحسيني» ضمن اعلام اين خبر اظهار داشت: در راستاي اجراي طرح تسهيل سفرهاي دريايي نوروز 98، هم اکنون پروژه ساماندهي ورودي بندر شهيد حقاني مراحل پاياني خود را پشت سر ميگذارد که با اجراي آن، امکان تردد آسانتر مسافران دريايي و روان سازي ترافيکي در اين مسير فراهم خواهد شد.

وي افزود: اين پروژه، در کنار طرح ساماندهي سردرب ورودي بندر شهيد حقاني، همخواني و هماهنگي لازم را با طرحهاي بالادستي دارد.

وي اضافه کرد: در اين طرح، 200 متر خيابان کندرو با عرض هفت متر، به منظور مديريت ترافيک ورودي از شهر بندرعباس به بندر شهيد حقاني در دست احداث است.

محمدحسيني خاطرنشان کرد: احداث 500 مترمکعب ديواره ساحلي، محوطهسازي، بهسازي و تکميل تاسيسات روشنايي، احداث راهبندها، زيرسازي و آسفالت، پيادهروسازي و احداث فضاي سبز از جمله اقداماتي است که در قالب اين طرح، در دست اجراست.

مدير اداره بنادر و دريانوردي شهيد باهنر و بنادر شرق استان هرمزگان اظهار داشت: مسير ورودي اين بندر بر اساس طرح مصوب و با توجه به ترافيک ورودي و آمار ورود و خروج خودرو در دست ساماندهي است.

اين مقام مسئول با اشاره به اعتبار هشت ميليارد ريالي پروژه ساماندهي ورودي بندر شهيد حقاني گفت: تفکيک مسيرهاي پيادهرو، ماشين رو و همچنين مسيرهاي اضطراري جهت تردد خودروهاي آتشنشاني و امدادي در اين طرح ديده شده است.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: اقتصادی
شماره روزنامه: 3157
تاریخ :1397/12/21 ساعت 08:52:14
تعداد بازدید: 1615
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی