گروه: اقتصادی
شماره روزنامه:3151
تاریخ :1397/12/13 ساعت 08:59:06
تعداد بازدید: 588
صيد برخي از آبزيان در حال انقراض در محدوده آبهاي هرمزگان ممنوع شد
email pdf word plus minus reset color
شيلات هرمزگان با توجه به فرا رسيدن فصل بهار و آغاز تخمگذاري آبزيان، صيد برخي از آبزيان در حال انقراض را در خليجفارس، محدوده آبهاي هرمزگان ممنوع اعلام کرد.

عکس اصلی خبر

به گزارش ايسنا، معاونت صيد و بنادر ماهيگيري شيلات هرمزگان با اعلام اين خبر گفت: صيد ساحلي در آبهاي استان از اول اسفند تا پايان ارديبهشت ممنوع است.

جوانمرد افزود: صيد هامور ماهيان در آبهاي استان از اول فرودين تا پايان ارديبهشت و همچنين صيد حلوا سياه و شوريده از اول ارديبهشت 98 تا پايان خرداد 98 ممنوع است.

معاونت صيد و بنادر ماهيگيري شيلات هرمزگان صيد ماهي حلوا سفيد را نيز از 15 فروردين تا پايان ارديبهشت سال 98 و ميش ماهي از 15 مرداد تا پايان شهريور ممنوع اعلام کرد.

جوانمرد با بيان اينکه صيد به روش سنتي مشتا نيز از 15 فرودين تا پايان ارديبهشت سال آينده ممنوع است، اظهار کرد: برداشت ميگو نيز در تمام فصول به غير از ماههاي مهر و آبان در خليجفارس ممنوع است.

معاونت صيد و بنادر ماهيگيري شيلات هرمزگان بيان کرد: با توجه به صدمههاي جبرانناپذيري که تورهاي صيد نامرئي به منابع آبزي و حتي محيطزيست دريايي آبزيان وارد ميکنند، استفاده از اين نوع تورها براي لنجها در تمام فصول و قايقها بهصورت زيرآبي براي تمامي فصول ممنوع است.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: اقتصادی
شماره روزنامه: 3151
تاریخ :1397/12/13 ساعت 08:59:06
تعداد بازدید: 588
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی